• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 882

15687240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23960633 15687240 Lokal inwestycyjny w Warszawie dzielnica Mokotów.Na sprzedaż lokal usługowy bezpośrednio przy wejściu do Galerii Mokotów.Podana cena zakupu jest ceną netto. Należy do niej doliczyć 23% VAT. ✅ Posiadam na sprzedaż i wynajem inne lokale usługowe – gas...

Warszawa (Mokotów), Wołoska

2 430 000 PLN (27 000 zł/m2)

1
-
90 m2
2025
15687709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970561 15687709 Lokal inwestycyjny w Warszawie dzielnica Mokotów.Na sprzedaż lokal usługowy bezpośrednio przy wejściu do Galerii Mokotów.Podana cena zakupu jest ceną netto. Należy do niej doliczyć 23% VAT. ✅ Posiadam na sprzedaż i wynajem inne lokale usługowe – gas...

Warszawa (Mokotów), Wołoska

2 430 000 PLN (27 000 zł/m2)

1
-
90 m2
2025
15856499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż 2 pok tuż przy metro Wierzbno Mokotów 27091512 15856499 2 pokoje przy metrze Wierzbno Stary Mokotów świetna inwestycjaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, zlokalizowane przy Al. Niepodległości (róg ul. Woronicza).Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja – wejście do st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 138 zł/m2)

2
1
37.8 m2
1968
15841208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788235 15841208 Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy, luksusu i świetnej lokalizacji.Jeśli marzysz o przestrzeni z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (13 282 zł/m2)

4
2
195 m2
1997
15883819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675998 15883819 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (15 849 zł/m2)

5
-
265 m2
-
15818651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie 26624453 15818651 Mieszkanie na sprzedaż - 95,51 m² Al. Niepodległości, Stary Mokotów, WarszawaNa sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 95,51 m² + balkon, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku z lat 20072008, w prestiżowej części Starego Mokotowa - przy Alei N...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (20 526 zł/m2)

4
1
95 m2
2007
15871008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451926 15871008 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Przejazd 4.To idealna propozycja dla Singla, Pary lub Ro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 613 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2006
15870929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27447544 15870929 Zapraszam w podróż do wyjątkowego miejsca w Warszawie do butikowej inwestycji na Górnym Mokotowie Górska 32. to już ostatni z 12 apartamentów premium który pozostał do sprzedaży. W tej niebanalnej przestrzeni Warszawy w bliskim sąsiedztwie Łazienek K...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (26 936 zł/m2)

4
-
148.5 m2
2021
15883952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Oddzielna Kuchnia | Balkon | Piwnica | 27687036 15883952 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni użytkowej: 34,80 m2 zlokalizowane przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub wynajmu bez dodatkowych kosztów. Blok wyremont...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
34 m2
1959
15883924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| 2 Pokoje | Oddzielna Kuchnia | Piwnica | 27684904 15883924 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 37,54 m2 zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Blok wyremontowany, klatka schodowa czysta i zadbana. W mieszkaniu w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (18 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1964
15882434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | garaż | osiedle zamknięte | Łazienki 27663854 15882434 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej.Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku na osiedlu zamkniętym.Na powierzchnię 5...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (17 900 zł/m2)

2
1
50 m2
2007
15867361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po generalnym remoncie | Stary Mokotów | parking 27344458 15867361 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie w Warszawie. Lokal o funkcjonalnym układzie, z oddzielną kuchnią i przestronnym korytarzem, przeszedł generalny remont i n...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (20 907 zł/m2)

2
1
43 m2
1973