• Nieruchomości woj. Mazowieckie

99m2, 5 pokoi, 2-poziomowe, ogród zimowy

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 99m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 380 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Marywilskiej 68A położone w inwestycji Moje Miasto (Ronson) z 2023 roku.
Wyjątkowa okazja dla rodziny z dziećmi, lub dla osób, które obecnie pracują z domu i potrzebują przestrzeni na biuro.

Lokal o powierzchni 99,11m2 składa się z:
- 4 sypialni (2 na dole i 2 na górze)
- pokoju dziennego z aneksem kuchennym
- łazienki z wanną (dół)
- łazienki z prysznicem (góra)
- wnęki pod schodami (do zagospodarowania)
- 2 tarasów 
- balkonu (wyjście z obecnego pokoju biurowego)
- ogrodu zimowego (dodatkowe 8m2)

Do mieszkania przynależą także:
- 2 miejsca parkingowe (rodzinne, jedno za drugim) - płatne dodatkowo 2 x 50 000 zł 
- komórka lokatorska znajdująca się przy miejscach parkingowych - płatne dodatkowo 20 000 zł 

Osiedle jest bardzo  przyjazne rodzinom - dużo zieleni, placów zabaw, Bawialnia w Chmurach, żłobki i przedszkola w pobliżu. W bliskim sąsiedztwie znajduje się popularne Gospodarstwo Majlertów ze świeżymi warzywami, przetworami oraz wypiekami. W zasięgu krótkiego spaceru zlokalizowane jest Centrum Handlowe Marywilska (m.in. Jysk, Action, Energy Fitness) oraz Lidl.

W okolicy są też nowo otwarty Park Żerański z licznymi ścieżkami rowerowymi, pomostami i parkiem linowym oraz Białołęka Dworska - idealne miejsca na spacery i rekreację.

Komunikacja

* Autobus z osiedla → stacja metra Bródno w ok. 10 minut
* SKM: 12/23 min do Dworca Gdańskiego / Centralnego
* Samochodem: 4 min do S8, poza szczytem ok. 15-18 min do centrum Warszawy

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Joanna Nyc-Poterek
HomeAlly
789_850_413 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894901
  • Data publikacji: 18 maja 2026 23:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka ,
Joanna Nyc-Poterek

Joanna Nyc-Poterek

+48XXXXXX413
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Białołęka

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15894901

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 380 000 PLN

13 939 zł/m2
Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Joanna Nyc-Poterek

+48789850413

Główne cechy:

  • Powierzchnia 99m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2

Opis - 99m2, 5 pokoi, 2-poziomowe, ogród zimowy

Lokal o powierzchni 99,11m2 składa się z:
- 4 sypialni (2 na dole i 2 na górze)
- pokoju dziennego z aneksem kuchennym
- łazienki z wanną (dół)
- łazienki z prysznicem (góra)
- wnęki pod schodami (do zagospodarowania)
- 2 tarasów 
- balkonu (wyjście z obecnego pokoju biurowego)
- ogrodu zimowego (dodatkowe 8m2)

Do mieszkania przynależą także:

Komunikacja

* Autobus z osiedla → stacja metra Bródno w ok. 10 minut
* SKM: 12/23 min do Dworca Gdańskiego / Centralnego