• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 370

15795349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie. Tarchomin. 50m2. Wyposażone. 26094138 15795349 OFERTA DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIO ! Mieszkanie z 2005 roku. Częściowo wyremontowane w 20223r. Znajduje się na strzeżonym zadbanym osiedlu. Cicha okolica. Blok przylega do terenu kościelnego. Stary Tarchomin. Okna wychodzą na podwórko. W salonie znajdują s...

Warszawa (Białołęka), ul. Świderska 113b

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15872758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27501810 15872758 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-Salon 24 m² z wyjściem na ogród...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 450 PLN (13 990 zł/m2)

2
1
55 m2
2025
15872849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27502624 15872849 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Pasłęckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,3m2. Układ:- Pokój dzienny z wyjściem na balkon.- Kuchnia umeblowana i wyposażona.- Garde...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 282 zł/m2)

1
1
37.3 m2
2004
15872728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27500556 15872728 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15872761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27501809 15872761 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. AntallaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:-sypialni,-salonu,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (14 545 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15872762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27501913 15872762 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składa się z:-Salon z kuchnią – 30 m² (prze...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 685 PLN (16 390 zł/m2)

5
2
91.5 m2
2025
15882192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | taras | po remoncie | parking 27658188 15882192 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym, kameralnym budynku.Na powierzchnię 56m2 składa się:- salon z k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (14 089 zł/m2)

3
1
56 m2
2006
15813036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Białołęka | 2 pokoje | parking | las 26553778 15813036 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Mehoffera.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku na zamkniętym osiedlu.Na powierz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (15 952 zł/m2)

2
1
42 m2
2006
15876954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | garaż 27559239 15876954 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Białołęce przy ul. Siecznej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Na powierzchnię 53,76m2 składa się:- salon ok.16 m2 z aneksem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 849 zł/m2)

3
1
53 m2
2010
15889794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861628 15889794 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5 m2 składa się z:-salon (17,91m2) z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 559 zł/m2)

2
1
46.5 m2
2014
15889793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27861626 15889793 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,16m2 składa się z:-Pokoju o wielkości 19,93 m2,-O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 900 PLN (16 010 zł/m2)

1
1
33.16 m2
2016
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019