• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 59.38m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 799 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2019

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków osiedle Regaty.

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku

Rok budowy: 2019

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 59,38m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-dwóch sypialni (12m2 i 10m2),
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 830zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce parkingowe pod blokiem (zawarte w cenie).

OKOLICA
Osiedle jest strzeżone i objęte całodobową ochroną. Na jego terenie znajdują się m.in. piekarnia, sklep Żabka oraz restauracje, a całość otacza zadbana zieleń i przestrzenie rekreacyjne z placami zabaw dla dzieci.

W najbliższej okolicy dostępne są sklepy (Biedronka, Rossmann, Pepco), a także szkoły, przedszkola i żłobki, co zapewnia wygodę codziennego życia.

Dużym atutem jest dobra komunikacja — w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać m.in. do metra Marymont i Kondratowicza, Dworca Wschodniego oraz PKP Żerań. Lokalizacja sprzyja również rekreacji dzięki bliskości Kanału Żerańskiego oraz tras rowerowych prowadzących w stronę Zalewu Zegrzyńskiego.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893586
  • Data publikacji: 15 maja 2026 17:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Białołęka

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15893586

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

799 000 PLN

13 456 zł/m2
Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 59.38m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2019

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku

Rok budowy: 2019

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 59,38m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-dwóch sypialni (12m2 i 10m2),
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 830zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce parkingowe pod blokiem (zawarte w cenie).

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079