• Nieruchomości woj. Mazowieckie

300 m² | 2 niezależne mieszkania | po remoncie

  • Pokoje5
  • Łazienki3
  • Powierzchnia 300m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 649 000 PLN
  • MiastoWołomin
  • Rok budowy1986

Opis szczegółowy

Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania - idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora szukającego elastycznej nieruchomości.

Nieruchomość po generalnym remoncie oferuje dużą przestrzeń, prywatność i funkcjonalny układ, który pozwala wygodnie żyć dwóm niezależnym gospodarstwom lub jednej dużej rodzinie.

UKŁAD DOMU - KOMFORT DLA RODZINY
-300 m² powierzchni użytkowej
-5 jasnych i ustawnych pokoi
-3 łazienki zapewniające wygodę codziennego życia
-poddasze użytkowe z możliwością aranżacji
-duże tarasy na dwóch poziomach - strefy wypoczynku
-osobna klatka schodowa (wygodna komunikacja w domu)
Przestrzeń zaprojektowana tak, aby każdy domownik miał swoją prywatną strefę.

DZIAŁKA I OTOCZENIE
-ogród z oczkiem wodnym i miejscem relaksu
-budynek gospodarczy z pralnią i suszarnią
-garaż w bryle budynku
-spokojna, zielona okolica
Idealne miejsce do życia w ciszy, z własną przestrzenią na odpoczynek.

STANDARD I KOMFORT
-dom po generalnym remoncie
-gotowy do zamieszkania
-niewielkie prace wykończeniowe pozostawione do indywidualnego wykończenia
-pełna infrastruktura techniczna

Stan prawny uregulowany - księga wieczysta bez obciążeń, co gwarantuje bezpieczny i szybki proces zakupu.

LOKALIZACJA
Spokojna część Wołomina z szybkim dostępem do:
-szkół i sklepów
-komunikacji miejskiej
-terenów zielonych

CENA: 1 649 000 zł

Dom idealny dla rodziny szukającej dużej, gotowej przestrzeni do życia w spokojnej okolicy z pełną funkcjonalnością i prywatnością..

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15822198
  • Data publikacji: 8 maja 2026 12:07 (4 dni temu)
  • Liczba łazienek: 3
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Mazowieckie, Wołomin ,
Karolina Kornatowska

Karolina Kornatowska

+48XXXXXX955
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Wołomin

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15822198

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 649 000 PLN

5 497 zł/m2
Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

Karolina Kornatowska

+48570988955

Główne cechy:

  • Powierzchnia 300m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 3
  • Rok budowy 1986

Opis - 300 m² | 2 niezależne mieszkania | po remoncie

UKŁAD DOMU - KOMFORT DLA RODZINY
-300 m² powierzchni użytkowej
-5 jasnych i ustawnych pokoi
-3 łazienki zapewniające wygodę codziennego życia
-poddasze użytkowe z możliwością aranżacji
-duże tarasy na dwóch poziomach - strefy wypoczynku
-osobna klatka schodowa (wygodna komunikacja w domu)

DZIAŁKA I OTOCZENIE
-ogród z oczkiem wodnym i miejscem relaksu
-budynek gospodarczy z pralnią i suszarnią

LOKALIZACJA
Spokojna część Wołomina z szybkim dostępem do:
-szkół i sklepów
-komunikacji miejskiej