• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Wołomin

Znalezionych ofert: 15

15403403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard / piękny ogród/ Park Krajobrazowy 17764929 15403403 Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowiskowym o powierzchni 112 mkw. Dom posadowiony jest na działce 3653 mkw (d...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 500 000 PLN (9 375 zł/m2)

9
1
480 m2
-
15576904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21688815 15576904 DOM + 2 LOKALE W CENTRUM WOŁOMINA... SAMO CENTRUM.. 100 M DO URZĘDU GMINY I SĄDU.....PRZYJDŹ... OBEJRZYJ .. ZAPROPONUJ CENĘ..Zapraszam do zakupu DOMU MIESZKALNEGO Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ w samym sercu Wołomina . Budynek piętrowy z lat 80 tych posadowiony ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 300 000 PLN (8 125 zł/m2)

6
-
160 m2
1980
15441479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18633747 15441479 KAMIENICA W CENTRUM WOŁOMINA... 2 LOKALE USŁUGOWE ..3 MIESZKANIA.. PRZYJDZ OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ ..Przedmiotem sprzedaży jest 12 kamienicy w samym Centrum Wołomina. Super lokalizacja - 300 m do Starostwa Powiatowego i Sądu w Wołominie . PKP, sklep...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

860 000 PLN (4 300 zł/m2)

8
-
200 m2
1945
14896004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4175713 14896004 MAŁY DOMEK NA DUŻEJ DZIAŁCE.. OBNIŻONA CENA DLA KLIENTA GOTÓWKOWEGO ..NA OBECNA CHWILĘ NIE MA UREGULOWANEGO DOJAZDU DO DROGI PUBLICZNEJ.Do zaoferowania domek do zamieszkania z lat 50 tych po remoncie ok. 70 m 2 posadowiony na działce 1460 m 2. Budyne...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

619 000 PLN (8 843 zł/m2)

2
-
70 m2
1950
15885046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716122 15885046 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom rodzinny o powierzchni 342 m², położony w spokojnej okolicy Wołomina. Dom został zbudowany z cegły w 1988 roku i wyróżnia się bardzo słonecznym wnętrzem z uwagi na duże okna z każdej strony budynku, a także p...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 960 000 PLN (6 049 zł/m2)

9
3
324 m2
1988
15888654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27819556 15888654 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 692 zł/m2)

4
1
133 m2
2026
15822198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
300 m² | 2 niezależne mieszkania | po remoncie 26640424 15822198 Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania - idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora szukającego elastycznej nieruchomości.Nieruchomość po ge...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 649 000 PLN (5 497 zł/m2)

5
3
300 m2
1986
15886744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27766436 15886744 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedlainwestycji (80 m) znajduje się ...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 953 zł/m2)

4
1
128 m2
2026
15799427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26186802 15799427 Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny dom, wybudowany w 2000 roku, utrzymany w narodowo-romantycznym stylu charakterystycznym dla willowego budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Architektura budynku, mocno osadzona w tradycji polskiej, łączy el...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 500 000 PLN (7 745 zł/m2)

10
3
581 m2
2000
15490329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19736671 15490329 Oferuję dom do wprowadzenia z częścią usługową w prestiżowej lokalizacji w Wołominie. Dom został zbudowany w 2004 roku w nowoczesnej technologii dzięki temu nie ma potrzeby remontów czy docieplania. Na przestrzeni 520m² znajdziesz 5 przestronnych pok...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

5
2
550 m2
2004
15759744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25343252 15759744 Zapraszam do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży nieruchomości w Wołominie przy ulicy Chodkiewicza.Zapraszam na prezentację - zapisy pod nr. tel. 730900882UWAGA! - oferta zawiera wizualizację zewnętrzną domu. Dom o powierzchni użytkowej 21...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 400 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
2
280 m2
1970
15794172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26062694 15794172 Bardzo ciekawa nieruchomość w spokojnej części WołominaZ powodzeniem można przekształcić na dwa, lub nawet trzy oddzielne mieszkania, co da bardzo wysoki zwrot inwestycji w skali rokuStan do remontu!Jedna kondygnacja w stanie do odświeżeniaParter, dr...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

799 000 PLN (3 705 zł/m2)

6
1
215.66 m2
1999