• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Zoliborz

Znalezionych ofert: 35

15853384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27049668 15853384 Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz bardzo wygodnej, przemyślanej garderoby. W części kuchennej znajduje się n...

Warszawa (Żoliborz), Krasińskiego Zygmunta

3 000 PLN (107 zł/m2)

1
1
28 m2
1938
15785350 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 41m Stanisława Wyspiańskiego 25876753 15785350 Odświeżone, częściowo umeblowane mieszkanie do wynajęcia przy ul. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie. czynsz wynajmu 3000 pln + prąd i gaz wg zużycia. Czwarte piętro, winda, balkon. Wysokie, jasne. Dobra komunikacja....

Warszawa (Żoliborz), ul. Stanisława Wyspiańskiego

2 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
41 m2
-
15897726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowe 4 pokoje 28008446 15897726 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 95m2, piętro 44 bez windy, w budynku 1928r. przy Al. Wojska Polskiego, Stary Żoliborz.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Cena: 6500 zł + 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + pr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (68 zł/m2)

4
-
95 m2
1928
15896390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne i komfortowe 3 pokoje, klima, garaż 27979285 15896390 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 69m2, piętro 36 z windą w budynku z 2020r., przy ul. Kaliny Jędrusik, Sady Żoliborskie.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 6500 zł + 1500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + p...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (94 zł/m2)

3
-
69 m2
2020
15536009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, wygodne 2 pokoje, świetny dojazd 20738026 15536009 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 29 z windą w budynku z 2014r. przy ul. Rydygiera, Sady Żoliborskie.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4 400 zł + 920 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 4...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (80 zł/m2)

2
-
55 m2
2014
15897619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007537 15897619 Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na parterze kamienicy przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu.Lokal jest odświeżony i gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu wykonano nową zabudowę ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
45 m2
1955
15897952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu 28013989 15897952 Słoneczne 35m² w sercu Starego Żoliborza Widok na zieleń BalkonSzukasz mieszkania z duszą, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu na Starym Żoliborzu - to idealne miejsce dl...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (76 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
15897618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28007538 15897618 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Burakowskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego budynku i zachwyca zarówno stylem, jak i funkcjonalnością. To idealna propozycja ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (89 zł/m2)

3
1
64 m2
2015
15886648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Perła! 4 pok. na Żoli| 2 loggie, 2 parkingi + box 27763071 15886648 Na wynajem nowy, elegancki, 4-pokojowy apartament z dwoma łazienkami, garderobą oraz dwoma loggiami - zlokalizowany w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie Sady Żoliborz przy ulicy Anny German 7 na Sadach Żoliborskich!W cenie wynajmu są dwa wyg...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 270 PLN (110 zł/m2)

4
2
84 m2
2025
15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15895629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962003 15895629 Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój i kameralny charakter z doskonałą infrastrukturą miejską. Na powierzchnię...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (76 zł/m2)

3
1
55 m2
1962
15764057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25438722 15764057 Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 8 piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Gwiaździstej na warszawskim Żoliborzu.Idealne dla pary, singla lub osoby pracującej zdalnie, która ceni sobie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (74 zł/m2)

2
1
50 m2
2003