• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 187

15847943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie, Wola , ul. Nowolipie 26925713 15847943 Do wynajęcia przestronne, świeżo wykończone , wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m2, składające się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane (kanapa, szafy, stoły) oraz wyposażone w sprzęt AGD (pralka, płyta gazowa). Świetna lokaliz...

Warszawa (Wola), ul. Nowolipie 25

2 700 PLN (90 zł/m2)

1
1
30 m2
-
14558363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2863943 14558363 Mieszkanie dwupokojowe - pokój dzienny 23m2 z wyjściem na balkon ok. 8m2 (zachód), sypialnia 18m2 (wschód), kuchnia oddzielna, widna (wschód), umeblowana i wyposażona (jest lodówka, brak zmywarki), łazienka 5m2 z wanną i pralką oraz oddzielne wc 1,5...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
60 m2
1998
15712961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24431570 15712961 Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Powierzchnia apartamentu to 87mkw. Są to trzy pokoje, widna kuchnia, dwie łazienki zaprojektowane w stylu nowoczesnym, w wysoki standardzie wykończenia, podłoga - parkie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (63 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15872679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
19. Dzielnica | Metro | 2 pokoje | Loggia | Garaż 27499694 15872679 Nowoczesne 2 pokoje 19. Dzielnica Metro Rondo Daszyńskiego loggia garażDo wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,71 m² w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica przy ul. Kolejowej (WolaŚródmieście).Mieszkanie znajdu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (99 zł/m2)

2
1
55.71 m2
2020
15884014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27692057 15884014 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Na podłodze w pokojach drewno, w pozostałych pomie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15751607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25144443 15751607 Opiekun ofertyHubert Sadowskitel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (129 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15751561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25143916 15751561 Opiekun ofertyIzabela Więcektel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
36 m2
2025
15887900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne trzy pokoje blisko metra 27796967 15887900 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64 m2, piętro 25 z windą w budynku z 2020r. przy ul. Kolejowej, Wola Czyste.Idealne dla rodziny ze starszymi dziećmi lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 5500 zł + 1200 zł czynsz administracyjny i zaliczki...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (86 zł/m2)

3
-
64 m2
2020
15887902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokoje, blisko metro 27796965 15887902 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 1520 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Giełdowej, Wola, Czyste.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 4400 zł + 850 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Wy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (92 zł/m2)

2
-
48 m2
2012
15871590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z widokiem na panoramę miasta 27471052 15871590 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 70m2, piętro 99 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Mrocznej, Wola, Ulrychów.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4800zł + 1300zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, bli...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (69 zł/m2)

3
-
70 m2
2007
15858028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie dwa pokoje po remoncie, w centrum 27137822 15858028 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38,5 m2, piętro 1112 z windą, w budynku z 1968r. przy ul. Żelaznej, Wola Mirów.Mieszkanie po generalnym remoncie, idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 4 250z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 250 PLN (112 zł/m2)

2
-
38 m2
1968
15857489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje z oddzielną kuchnią 27122828 15857489 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 69m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Jana Kazimierza, Wola Odolany.Idealne dla rodziny, pary, dla studentów lub grupy przyjaciół.Cena: 5500 zł + 800 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (80 zł/m2)

3
-
69 m2
2009