• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Poludnie Podskarbinska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podskarbinska

Znaleźliśmy 70 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Praga-Poludnie Warszawa Mazowieckie

15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15816151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26615996 15816151 Na wynajem oferuję komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Tomasza Zana 14 na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal zaprojektowano w nowoczesnym stylu, z dużą dbałością o wygod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (59 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
12277659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie na wynajem 83965 12277659 Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Rozłuckiej (Praga-Południe). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-pietrowym budynku apartamentowym i składa się z: - Korytarza - Przestrzenne...

Warszawa (Praga-Południe), Rozłucka

2 200 PLN (46 zł/m2)

2
1
48 m2
1952
15646738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23227083 15646738 English descryption below** 3 pokoje w apartamentowcu na Gocławiu **Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na Pradze-Południe, przy ul. Jugosławiańskiej.Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w apartamentowcu z ochroną.Mieszkanie o pow. 72 m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 499 PLN (90 zł/m2)

3
2
72 m2
2013
13528257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1829077 13528257 Dwupokojowy, umeblowany, apartament, na Gocławiu na ul. Kwiatkowskiego. W pokoju dziennym znajduje się telewizor LCD, kanapa skórzana + fotel, stół z krzesłami, biurko.Kuchnia w aneksie (lodówka, zmywarka, pralka zabudowana, piekarnik, kuchenka z pły...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (68 zł/m2)

2
-
56 m2
2004
15740431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24952801 15740431 Koloseum Nieruchomości poleca! Do wynajęcie po remoncie w najnowszym budownictwie na Gocławiu (tuż przy CH Promenada) komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, które znajduje się na nowoczesnym, zielonym i kameralnym osiedlu Park Skandynawia. Lokal jest pr...

Warszawa (Praga-Południe), Optyków

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15805674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26313866 15805674 Dwupokojowe mieszkanie z tarasem na Pradze Południe Mieszkanie znajduje się na Pradze Południe przy ulicy Lubartowskiej 19. W kilka minut dojdziemy do placu Szembeka czy na tramwaj którym w 20 minut dojedziemy do centrum. W środku na powierzchni 47m2...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (57 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15844359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26833081 15844359 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 46m2.Składa się z:- pokoju dziennego 15m2,- oddzielnej, widnej kuchni 5m2,- dwóch pokoi - 8,8m2 i 8,9m2,- łazienki 4,5m2,- przedpokoju 3,8m2.Mieszkanie jest ustawne i dobrze doświetlone - ekspozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (76 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15814814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
penthouse | prestiżowy | niesamowity widok 26640381 15814814 Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się na Saskiej Kępie na Pradze Południe, przy ulicy Zwycięzców. Do aparta...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

5
2
176 m2
2001
15873191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27513573 15873191 Do wynajęcia przestronny, klimatyzowany apartament z trzema pokojami, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Promenada na warszawskiej Pradze Południe. Budynek z 2020 roku (deweloper Skanska) posiada dwie windy ora...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (68 zł/m2)

3
1
72 m2
2019
15881368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27629383 15881368 Wynajmę nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw, z balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, z całkowicie nowym wyposażeniem i meblami.Największe atuty: Standard: Wszystkie meble i sprzęty (kuchnia, ł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15891004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 Pokoje z balkonem 27884373 15891004 3 Pokoje z balkonem  ul. Wspólna Droga Grochów Do wynajęcia jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane przy ul. Wspólna Droga na warszawskim Grochowie. Układ mieszkania:Pokój dzienny: przestronny, z wyjściem na balk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (62 zł/m2)

3
1
73 m2
1970