• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow Czarnomorska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Czarnomorska

Znaleźliśmy 236 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Mokotow Warszawa Mazowieckie

15881499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27634828 15881499 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m2 , zlokalizowane przy al. Niepodległości na Mokotowie. Znakomita lokalizacja. Stacja Metra Pole Mokotowskie 250m. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane uczelnie wyższe -...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (69 zł/m2)

3
-
49 m2
1953
15780589 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25806509 15780589 Wygodne, ciche i dobrze wyposażone mieszkanie w apartamentowcu, w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu - idealne miejsce do relaksu czy joggingu. Architektura budynku nowoczesna i czysta. Dziedziniec bardzo ładny i zadbany. Bud...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (95 zł/m2)

2
-
43 m2
2006
15808621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26399106 15808621 Trzypokojowy apartament położony na ostatnim piętrze. Mieszkanie jest dwustronne, widok na centrum oraz całą wschodnią Warszawę!Składa się z salonu z aneksem kuchennym (35 m2) i wyjściem na taras, dwóch łazienek (w jednej wanna, w drugiej prysznic), ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (82 zł/m2)

3
-
73 m2
2019
15794180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26064074 15794180 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia – tuż obok Galerii Mokotów.Oferta dla osób praktycznych, które cenią świetną komunikację. Lokal znajduje się na 8. piętrze w budynku z lat 60-tych, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa.UKŁAD I PARAM...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37.02 m2
1963
15711127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24391953 15711127 Polecamy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Piwarskiego 9Oferowane mieszkanie o metrażu 38m2. Mieszkanie zostało odświeżone po poprzednich najemcach i jest w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 PLN (70 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15382623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie 17310307 15382623 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie, ul. Wyciszona 2. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 49 m2 i znajduje się na 1 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, w tym salonu połączonego...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (92 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15394783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie | 61м2 17582223 15394783 Mamy przyjemność zaprezentować państwu do wynajęcia od czerwca 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Puławska, kompletnie umeblowane po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi, jasne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15376974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie | balkon 17152233 15376974 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie, ul. Racjonalizacji 7. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 45 m2 i znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (93 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15387644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie, Mokotów | 50m2 17415506 15387644 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Eko-Park na warszawskim Mokotowie tuż przy Polach Mokotowskich.Apartament ma powierzchnię 50 m2 i znajduje się na 1 piętrze. Składa się z pokoju dziennego ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
50 m2
-
15392178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne mieszkanie 2 pokojowe na Mokotowie 17529171 15392178 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy Polach Mokotowskich. Salon od strony południowej, z widokiem na zielone patio, duży balkon. Sypialnia od strony północnej z widokiem na Pola Mokotowskie, przy syp...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
76 m2
-
15230239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 13329409 15230239 Trzy pokoje z częściowym wyposażeniem. Kuchnia, łazienka z wanną i pralką.Zapraszam. Trzy pokoje z częściowym wyposażeniem. Kuchnia, łazienka z wanną i pralką.Mieszkanie doskonale skomunikowane z Centrum. Doskonałe zarówno dla rodziny, jak i studentó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (61 zł/m2)

3
1
57 m2
1974
15723799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie przy stacji metra Służew 24638535 15723799 Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie przy stacji METRO SŁUŻEW + miejsce parkingowe na terenie wygrodzonym bezpośrednio pod blokiem zabezpieczonym szlabanem Atutem mieszkania są 2 osobne pokoje: I - 20 m2 z wyjściem na piękny balkon o pow. 4,5 m2; I...

Warszawa (Mokotów), ul. Jana Sebastiana Bacha 26

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
-