• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow Wladyslawa Sikorskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wladyslawa i Sikorskiego

Znaleźliśmy 1,329 podobnych ofert: Na wynajem nieruchomości - Mokotow Warszawa Mazowieckie

12424341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15887 12424341 Powierzchnia usługowo-magazynowa parter skladowanie 6m wysoki duże drzwi wjazdowe podłoga betonowa budynek murowany nie ogrzewany bardzo dobry dojazd tira,teren z ochroną ogrodzonyPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 450 PLN (25 zł/m2)

2
-
338 m2
1980
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (80 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15705797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje, 2 balkony, 2 garaże 24286963 15705797 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 135m2, piętro 58 z windą, w budynku z 2001r. przy ul. Wielickiej, Mokotów Ksawerów.Idealne dla rodziny lub na biuro. Tylko dla osób niepalących.Cena: 11 000 zł + 3 500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media +...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
135 m2
2001
15686009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe przestronne 4 pokoje, garaż 23932716 15686009 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 81,99 m2, piętro 36 z windą, w budynku z 2021. przy Al. Sikorskiego, Mokotów Stegny.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 6 000 zł + 1 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Znakomita lokali...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (74 zł/m2)

4
-
81 m2
2021
15406408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 3 pokoje z ogrodem 17833055 15406408 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70 m2 z ogrodem, parter5 z windą, w budynku z 1975 r., przy ul. Egejskiej, Mokotów, Stegny.Niedawno odświeżone, idealne dla rodziny lub pary. Małe, ułożone zwierzęta akceptowane. Cena: 3500 zł + 1400 zł czynsz admin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (50 zł/m2)

3
-
70 m2
1975
15664225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę lokal usługowy Na Marina Mokotów 23546908 15664225 ZDJĘCIE POGLĄDOWESprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m.LOKALIZACJAOsiedle Marina Mokotów liczy ponad 5 tys mieszkańców.Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (88 zł/m2)

1
-
78 m2
2006
14648050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne biuro na Mokotowie. 155423 14648050 Do wynajęcia przestrzeń 135m2, stanowiąca osobny lokal, przeznaczona pod działalność biurową lub usługową.Lokal w bardzo dobrym stanie z możliwością własnej adaptacji. Do opłaty czynszu w kwocie 8500zł netto należy doliczyć opłaty eksploatacyjne (ogr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
135 m2
-
15888891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831834 15888891 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 PLN (70 zł/m2)

1
-
6 m2
2013
15872396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491848 15872396 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1031 m2 na 7 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

64 232 PLN (62 zł/m2)

11
-
1031 m2
2009
15859518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168554 15859518 Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow. 692 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 112 PLN (62 zł/m2)

11
-
692 m2
2009
15859521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168553 15859521 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.152 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 469 PLN (62 zł/m2)

11
-
152 m2
2009
15888920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832154 15888920 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 551 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 327 PLN (62 zł/m2)

11
-
551 m2
2009