• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow

Znalezionych ofert: 1 314

15549355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20937357 15549355 wynajmę dwa magazyny okazyjna cena dobra lokalizacja rampa,winda towarowa do 1600kg. 1.magazyn wielkosci 240 m2,drugi magazyn 450 m2 ogrzewane w okazyjnej cenie28.50zł z ogrzewaniem+prąd wg licznika-siłaPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 840 PLN (29 zł/m2)

1
-
240 m2
1980
15867346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27344103 15867346 Oferujemy wynajem lokalu biurowego o łącznej powierzchni 82,64 m2 przy ul. Czerniakowskiej (róg Chełmskiej).Trzy przechodnie pokoje - do każdego pokoju jest bezpośrednie wejście z korytarza. Istnieje możliwość wynajmu całości, ale również części: 1-g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 740 PLN (70 zł/m2)

1
-
82 m2
1990
15859267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165411 15859267 Przedmiotem najmu jest wykończony lokal usługowy, który znajduje się w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 24. To inwestycja Matexi z 2023 roku z 112 mieszkaniami i lokalami usługowymi na parterze. Budynek ma 9 pięter. Lokal jest w pełni wykończony w ba...

Warszawa (Mokotów), Domaniewska

11 000 PLN (136 zł/m2)

1
-
81.07 m2
2023
14124044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowy apartament koło Galerii Mokotów 2439162 14124044 Directly Luxus apartment in Mokotów, next to Mokotów BestMall. Very good location, in the area of Mokotów centers, institutions, in the calm area. New building with the parking place in the underground. Great design. Ready to be rented. Great for 1 ...

Warszawa (Mokotów), ul. Obrzeżna

3 900 PLN (81 zł/m2)

2
1
48.2 m2
2015
15723799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie przy stacji metra Służew 24638535 15723799 Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie przy stacji METRO SŁUŻEW + miejsce parkingowe na terenie wygrodzonym bezpośrednio pod blokiem zabezpieczonym szlabanem Atutem mieszkania są 2 osobne pokoje: I - 20 m2 z wyjściem na piękny balkon o pow. 4,5 m2; I...

Warszawa (Mokotów), ul. Jana Sebastiana Bacha 26

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15892675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899499 15892675 Doskonale położony obok stacji metra lokal biurowy na Mokotowie. 12 pomieszczeń biurowych, serwerownia, okablowanie, zaplecze kuchenne i łazienka z WC, plus dodatkowe WC. Przed lokalem parking na 6 samochodów. Oprócz metra obok przystanki autobu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (31 zł/m2)

11
-
360 m2
1995
12411328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 745856 12411328 Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe na Starym Mokotowie. Mieszkanie po remoncie w powojennej kamienicy. Mieszkanie na wysokim parterze, jest możliwość parkowania samochodu na wewnętrznym podwórku. Blisko do Stacji Metra (pole mokotowskie), i do park...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (100 zł/m2)

2
-
34 m2
1955
15892435 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898770 15892435 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39,70 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 985 PLN (51 zł/m2)

1
-
39 m2
1998
15892432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898766 15892432 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 PLN (45 zł/m2)

1
-
44 m2
1998
15892433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898768 15892433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 PLN (45 zł/m2)

1
-
44 m2
1998
15892434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898769 15892434 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,50 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 925 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
1998
15892436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898767 15892436 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.461,38 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 476 PLN (81 zł/m2)

6
-
461 m2
2017