• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bialoleka Aluzyjna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Aluzyjna

Znaleźliśmy 379 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bialoleka Warszawa Mazowieckie

15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915088 15893607 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. TopolowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie jest w doskonałym s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (21 053 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2014
15893449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911262 15893449 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Modlińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 307 zł/m2)

2
-
35.45 m2
2022
15893445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911260 15893445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15892357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898489 15892357 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica ScarlattiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym (17,11 m²) z wyjściem na ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (14 418 zł/m2)

2
1
50.63 m2
2018
15890433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877082 15890433 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składa się z:-Salon z kuchnią – 30 m² (prze...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 685 PLN (16 390 zł/m2)

5
2
91.5 m2
2025
15889951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864967 15889951 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokój dzienny – 19,7 m²-widny ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864657 15889934 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 317 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2006
15889794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861628 15889794 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5 m2 składa się z:-salon (17,91m2) z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 559 zł/m2)

2
1
46.5 m2
2014
15779966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25795308 15779966 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 mkw, z ogródkiem o powierzchni 12,39 mkw.Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15885386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728416 15885386 Na sprzedaż: nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie – Warszawa, Białołęka (ul. Szafrańców)Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 45,60 m², położone na bliskiej Białołęce. To idealna propozycja...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15762313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25401827 15762313 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 53,7 m², położone na 2. piętrze w niskim trzypiętrowym bloku przy ul. Skarbka z Gór 126 na warszawskiej Białołęce (osiedle Derby). Mieszkanie jest przestronne, ma 3 pokoje o pow....

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (12 756 zł/m2)

3
1
53.7 m2
2003