• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 245

15796041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 78,56 m² 4 pokoje, z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema 26110333 15796041 Szukasz przestronnego, rodzinnego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa — gotowego do zamieszkania od razu? Ta rodzinna nieruchomość o powierzchni 78,56 m² to oferta jedyna w swoim rodzaju. Wysoki standard. Klimatyzacja. Rok te...

Warszawa (Bemowo), ul. Obrońców Tobruku 23

1 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
1
78.6 m2
2009
15878159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | po remoncie | komórka | metro 27590118 15878159 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kossutha.Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 73m2 składa się:- salon 19,8m2- kuchnia 5,7m2- ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (16 425 zł/m2)

4
1
73 m2
1978
15881284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fort Bema | 2 pokoje | komórka | parking 27627670 15881284 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Osmańczyka.Nieruchomość znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku.Na powierzchnię 49,50m2 składa się:- salon 18m2 z wyjściem na b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 122 zł/m2)

2
1
49 m2
2006
15850632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo | Jelonki | 3 pokoje | po remoncie 27001340 15850632 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Wyki.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 61,60m2 składa się:- salon 19,8 m² - bardzo jasny, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 918 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15887356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | loggia | miejsce w garażu | park 27782654 15887356 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku przy Fortach Bema.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Na powierzchnię 51,90m2 :- salon z otw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 608 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15876080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stare Bemowo | 2 pokoje | po remoncie | parking 27529732 15876080 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kaliskiego.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły.Na powierzchnię 53,28m2 składa się:- salon 17,4 m² z w...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (14 245 zł/m2)

2
1
53 m2
1952
15891014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884623 15891014 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na terenie Osiedla Leśnego przy ul. Księcia Bolesława 7E w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Bemowa, tuż przy Fortach Bema. To nieruchomość, kt...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
55 m2
2006
15394299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17570604 15394299 Zapraszam do zakupu 4-pokojowego, dwustronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 74,66 m2, z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2,89 m2, z wygodną loggią (6 m2), oraz pięknym widokiem na zielony dziedziniec, w dzielnicy Bemowo. Dojazd ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (12 351 zł/m2)

4
2
74 m2
1983
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym os...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15871326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo, 3 pokoje w super lokalizacji 27465277 15871326 BEMOWO - 3 oddzielne pokoje z kuchnią i aneksem jadalnym, w świetnej lokalizacji.OKOLICAWokół osiedla dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta pełna infrastruktura: sklepy w tym centrum handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, plac zabaw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1981
14103271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo - wygodne 104 m od zaraz 15742 14103271 Bemowo - wygodne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 103,7 m2 przy ul. Kawy Franciszka.Lokal ma możliwość adaptacji na cztery pokoje. Mieszkanie położone jest w budynku z 1997 roku bez windy, składa się z pokoju dziennego o powierzchn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (10 583 zł/m2)

3
2
103 m2
1997
15692723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo - trzy pokoje obok stacji metra Ratusz 24049855 15692723 Bemowo - osiedle Górce ul. Arki Bożka LOKALIZACJA i OPIS LOKALUBudynek położony jest w środku spokojnego i zielonego osiedla Górce, blisko Ratusza i stacji metra. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura, sklepy, lokalu usługowe, restauracje, szkoł...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (13 606 zł/m2)

3
2
66 m2
1993