• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 048

12531460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim, blisko Garwolin 84577 12531460 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 7000 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim). Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego( t...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

285 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
14045479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlano-rolną w otwockim k/Garwolina. 102526 14045479 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 5400 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim), blisko Garwolina. Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

215 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15897937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28013254 15897937 Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1 264m² , przy ulicy Młodzianowskiej w Radomiu.Cena 1 250 000 zł netto, podlega negocjacji.Istnieje również możliwość remontu obecnego budynku. Teren jest w pełni ogrodzony, z dostępem d...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 250 000 PLN (989 zł/m2)

-
-
1264 m2
-
15858420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149371 15858420 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

288 240 PLN (240 zł/m2)

-
-
1201 m2
-
15858415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149370 15858415 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

287 520 PLN (240 zł/m2)

-
-
1198 m2
-
15858410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149369 15858410 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

287 520 PLN (240 zł/m2)

-
-
1198 m2
-
15878370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594885 15878370 Nie przegap okazji, aby zainwestować w ziemię w tak wyjątkowym miejscu. Ta działka budowlana w Kampinosie to idealne miejsce na zrealizowanie Twoich marzeń o własnym domu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzeni...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

180 000 PLN (174 zł/m2)

-
-
1036 m2
-
15878367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594882 15878367 Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu, ta działka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację tego wyjątkowego miejsca. Zapraszamy do kontaktu!W pobliżu ...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

175 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591300 15878214 Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rogóźno.Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą na odpoczynek od zgiełku miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna z dużą ilością p...

Rogóźno (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

124 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
902 m2
-
15858452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149366 15858452 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

288 000 PLN (232 zł/m2)

-
-
1239 m2
-
15878221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591305 15878221 Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy w sobie atrakcyjną cenę, przestrzeń i doskonałą lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o wszystkich za...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

269 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1568 m2
-
15858425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149372 15858425 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

297 360 PLN (240 zł/m2)

-
-
1239 m2
-