• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Wyględowska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wyględowska

Znaleźliśmy 1,250 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15886397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756507 15886397 Na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane na 8 piętrze w budynku przy ul. Orzyckiej 8 na warszawskim Mokotowie.Najem okazjonalny.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ- przestronny salon z wyjściem na loggię- 2 osobne, zamykane pokoje- oddziel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (58 zł/m2)

3
1
73 m2
1973
15891121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SADYBA: po remoncie, 2 pokoje/ PARKING! 27887910 15891121 po generalnym remoncie Sadyba parking pierwszy najemDo wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na warszawskiej Sadybie, przy ul. Jaszowieckiej Limanowskiego. Lokal znajduje się na 6 piętrze i jest ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15868945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27395274 15868945 3- pokojowe mieszkanie na Alei Niepodległości na Mokotowie.Stan dobry.Piętro 45 ( brak windy ), cegła, 1952 r.Blisko metro, tramwaj, autobus, liczne sklepy, Szkoła Główna HandlowaCzynsz 4900, kaucja jednomiesięcznaMieszkanie umeblowaneSzczegóły : 88...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (82 zł/m2)

3
1
60 m2
1952
15872829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 35 m² | Żoliborz | parter | dostępne od 27502328 15872829 INFORMACJE OGOLNE:Warszawa Żoliborz ul. Włodzimierz Perzyńskiego 8Metraż: 35 m²Piętro: parter2Rok budowy: 1962 r.Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z KWCena: 2700 zł.Czynsz: 600 zł.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkan...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (77 zł/m2)

1
1
35 m2
1962
15877174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562568 15877174 OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ - APARTAMENT DOSTĘPNY OD 7 MAJA Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją Resi4Rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61.Opcjonalnie do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (114 zł/m2)

2
1
44 m2
2020
15864771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27272532 15864771 Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie z balkonem przy Bonifraterskiej 6, w rejonie Nowego Miasta.Układ jest następujący: duży pokój 20.6m2 z wyjściem na zabudowaną loggie 4m2; kuchnia oddzielna z oknem7.5m2;2 korytarze 4.5m. Ponadto część nocna o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (45 zł/m2)

2
1
59.5 m2
1970
15822289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26591435 15822289 KLUCZE DO LOKALU W DYSPOZYCJI BIURA - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ TEL. 601 401 401 Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją Resi4Rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61.Apartament o powierzchni ok. 46 m2 wykończony w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (120 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
14226390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2539595 14226390 Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i balkonem przy ul Górczewska nr 17Działdowska.Lokal rozkładowy, przestronny, wysokość 3mb, odświeżony, gotowy do wynajęcia.Układ jest następujący: pokój ok.17 z wyjściem na balkon, z rozkła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
55.69 m2
1934
15877147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562406 15877147 Oferuję do wynajęcia przestronne, przytulne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Sklada się z:salonu połączonego z w pełni wyposażoną i umeblowaną kuchnią.Dwie sypialnie, każda z łazienką ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (75 zł/m2)

3
2
105 m2
1997
15844671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26842899 15844671 Do wynajęcia przestronne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw, z dużym balkonem, położone w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Księcia Janusza na warszawskiej Woli.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (34 zł/m2)

2
1
58 m2
1963
15888538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Las Bielański / Oddzielna sypialnia / Piwnica /Awf 27816392 15888538 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Podleśnej, idealne dla osób ceniących sobie wygodę i komfort. Na powierzchnię składa się:- Salon z ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15889384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament przy Królikarni dla rodziny/pod usługi 27849871 15889384 Hampton Home oferuje na wynajem mieszkanie na ul. Puławskiej 111A w apartamentowcu z 2011 r. z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską. Idealne  dla rodziny z dziećmi lub ekskluzywną działalność gabinetową.Budynek bezpośrednio sąsiaduje z parkie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (94 zł/m2)

4
1
85 m2
2011