• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Franciszka Marii Lanciego

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Marii, Lanciego i Franciszka

Znaleźliśmy 1,233 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15896328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
33 m² z dużym balkonem i widną kuchnią 27976637 15896328 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa (Praga-Północ), ul. Radzymińska 363840 Metraż: 33 m² Piętro: 25 Parking: możliwość wynajęcia miejsca postojowego w okolicy (ok. 150 złmc.) Cena: 2 500 złmc. (1 osoba) 3 000 złmc. (2 osoby) + media według zużyc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (76 zł/m2)

1
1
33 m2
1999
15896127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27970786 15896127 [BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY]- Do wynajęcia jasne i ciche, dwustronne mieszkanie przy ul. Krępowieckiego 9 na Woli, tylko 5 minut piechotą od dwóch stacji metra (Księcia Janusza, Ulrychów). Podstawowe informacje:Powierzchnia 54,31 mkw3 niezależne poko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
54.31 m2
1974
15887667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790026 15887667 Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe w stanie idealnym. Mieszkanie to przykład doskonale zaaranżowanej przestrzeni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15896254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27974828 15896254 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na warszawskiej Białołęce.Lokal składa się z 2 pokoi, widnej kuchni w formie aneksu oraz łazienki.Mieszkanie jest zadbane , gotowe do wprowadzenia się nowego Najemcy.Kuchnia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
-
48 m2
1999
15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15885072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka | Browary Warszawskie | od zaraz 27716683 15885072 OFERTA NAJMU - KAWALERKA 31 m² WARSZAWA, UL. WALICÓW 19Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m², położona w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy.Mieszkanie przeszło generalny remont rok temu, dzięki czemu jes...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (94 zł/m2)

1
1
31 m2
1964
15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15889094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27843402 15889094 Nieruchomość dostępna od 1 czerwca.OD 1 CZERWCA MORDOR KAWALERKA OFF MARKETNa wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w biznesowej części Mokotowa, (Mordor) przy ul. Domaniewskiej.MIESZKANIE:salon z an...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 PLN (55 zł/m2)

1
1
37 m2
-
15677151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23786023 15677151 ---------- for English chceck below -----------Przestronne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami.W pieszym dystansie:- sklepy- restauracje- kawiarnie- przystanki komunikacji miejskiej- szkoły- i więcejZadbane, częściowo umeblowane i wyposażone w sprz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (58 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15881499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27634828 15881499 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m2 , zlokalizowane przy al. Niepodległości na Mokotowie. Znakomita lokalizacja. Stacja Metra Pole Mokotowskie 250m. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane uczelnie wyższe -...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (69 zł/m2)

3
-
49 m2
1953
15889999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27866778 15889999 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-