• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow Wladyslawa Sikorskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wladyslawa i Sikorskiego

Znaleźliśmy 1,316 podobnych ofert: Na wynajem nieruchomości - Mokotow Warszawa Mazowieckie

15895275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje, garaż, klima, blisko metro 27961885 15895275 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 910 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Bukowińskiej, Mokotów Ksawerów.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4500 zł + 500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kauc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15894785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne dwa pokoje w nowoczesnym budynku, garaż 27948936 15894785 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, piętro 38 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, Mokotów Służewiec.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3300 zł + 800 zł czy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (89 zł/m2)

2
-
37 m2
2013
15894739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, garaż 27948417 15894739 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 611 z windą, przy ul. Czerskiej, Mokotów Sielce.Idealne dla niewielkiej rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących, grzeczne zwierzęta mile widziane. Cena: 3600 zł + 1000 zł czynsz administracyjny ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
-
55 m2
2005
15848448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje niedaleko metra 26937845 15848448 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 45 z windą, w budynku z 1953r. przy Al. Niepodległości, Stary Mokotów.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 3400 zł + 1500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Znakomita lokaliz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (57 zł/m2)

3
-
60 m2
1953
15821847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 4 pokoje, duży balkon, garaż 26622007 15821847 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 92 m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2005r. przy ul. Biały Kamień, Mokotów Wyględów.Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących.Cena: 7000 zł + 1600 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd + inter...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (76 zł/m2)

4
-
92 m2
2005
15895465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962934 15895465 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2019. Nieruchomość składa się z: - nowoczesnej kuchni, w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (72 zł/m2)

2
1
55 m2
2019
15895212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960939 15895212 Biuro w sercu Górnego Mokotowa.Powierzchnia w kameralnym nowoczesnym biurowcu na warszawskim Wyględowie.Układ pomieszczeń:5 gabinetówsala konferencyjnaopen space na 10 biurektoalety w częściach wspólnych budynkuAtuty lokalizacji:doskonała komunikacja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 747 PLN (67 zł/m2)

11
-
190 m2
2011
15860872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27185307 15860872 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158 m2 na warszawskim Mokotowie, na 6 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 386 PLN (91 zł/m2)

11
-
158 m2
2014
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15894330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940450 15894330 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
2008
15894338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940448 15894338 Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 143 PLN (55 zł/m2)

6
-
238 m2
2010
15894341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940447 15894341 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.232,66 m2 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 796 PLN (55 zł/m2)

2
-
232 m2
2010