• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 650

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15887420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783295 15887420 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dunikowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,91m2 składa się z:- oddzielna kuchnia 6,58 m2- ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 711 zł/m2)

3
1
52.91 m2
1978
15887418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783294 15887418 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Letnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 995 zł/m2)

2
1
42.2 m2
2001
15887419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783293 15887419 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-Pokój dzienny,-Kuchnia oddziel...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

410 000 PLN (13 667 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15887393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782749 15887393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-Jasnego salonu,-Funkcjonalnej ku...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 098 zł/m2)

2
1
41 m2
2002
15886820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768141 15886820 Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Dobrowoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica o niskiej zabudowie, obok Park GRANAT i ARKADIA, a stacja met...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1964
15847046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26900882 15847046 Mieszkanie w rejonie Fortów Bema, 4 pokoje z loggią. Piękny widok na zieleń, wewnętrzne patio. Świetna komunikacja.W skład mieszkania wchodzą:salon z otwartą kuchnią z wyjściem na balkon typu loggia i wewnętrzne, trawiaste patio, 3 sypialnie z szafa...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 000 PLN (14 500 zł/m2)

4
1
80 m2
2000
15889823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862182 15889823 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Limanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 99m2 składa się z:Poziom dolny:-salon połączony...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (14 343 zł/m2)

4
1
99 m2
1995
15889802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862086 15889802 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:-przestronny salon, -dwie sypialnie,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 910 000 PLN (22 471 zł/m2)

4
1
85 m2
2014
15889793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27861626 15889793 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,16m2 składa się z:-Pokoju o wielkości 19,93 m2,-O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 900 PLN (16 010 zł/m2)

1
1
33.16 m2
2016
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15889372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849660 15889372 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,10m2 składa się z:-Salon,-Dwie sypialnie,-Kuchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

984 000 PLN (16 105 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1954
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975