• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 594

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846221 15889254 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (18 958 zł/m2)

1
1
24 m2
1970
15889252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846218 15889252 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. KrakowskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki z wanną, - przedpokojuPowierzchnia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 259 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15889236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846107 15889236 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15889214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846000 15889214 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Bakalarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,94m2 składa się z:-Hol 4,93 m2-Pokój dzienny + a...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 088 778 PLN (23 700 zł/m2)

2
1
45.94 m2
2017
15889209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845990 15889209 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1940NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-2 niezależne pokoje (salon + s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 129 000 PLN (23 041 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15889211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845989 15889211 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie pryz ul. Waleriana CzumyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,3m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch poko...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (13 174 zł/m2)

2
1
52.3 m2
1978
15889207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845988 15889207 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MehofferaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,13m2 składa się z:-otwartej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (14 407 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2009
15889220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845987 15889220 1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa SkałaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- ogródek o pow....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 312 zł/m2)

1
1
30.77 m2
2017
15889187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845757 15889187 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z kuchnią i jadalnią 23...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15889183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845755 15889183 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,47m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 698 000 PLN (29 546 zł/m2)

3
2
57.47 m2
2025
15889181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845753 15889181 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Majowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazien...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (14 416 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1977
15889188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845746 15889188 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. PustolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łazienki,-przedpoko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 375 zł/m2)

3
1
48 m2
1967