• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745051 15885973 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kowalczyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-dwóch pokoi,-widnej kuchni,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 766 zł/m2)

2
1
47 m2
1982
15885958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744282 15885958 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Mokrej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1990NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pok...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (13 492 zł/m2)

3
1
63 m2
1990
15885948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744276 15885948 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,42m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 238 000 PLN (22 749 zł/m2)

3
1
54.42 m2
1970
15889438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27850151 15889438 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Danuty Siedzikówny InkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1963NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,5m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzieln...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 455 zł/m2)

1
1
27.5 m2
1963
15889401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849862 15889401 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,20m2. Układ:- salon o pow. 16 m²- dwa ustawne pokoje o pow. 12 m² i 9 m² - każdy z dużą szafą ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 042 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1975
15889399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27849859 15889399 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 125m2 składa się z:- duży, około 50m2 salon z o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 125 000 PLN (17 000 zł/m2)

5
2
125 m2
2000
15889381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849856 15889381 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym, -dwó...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

862 000 PLN (16 902 zł/m2)

3
1
51 m2
2020
15889371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849658 15889371 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Grodkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,4m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – ok. ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (18 260 zł/m2)

3
1
68.4 m2
2013
15889367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848906 15889367 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 rokuBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
34 m2
1957
15889270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27846380 15889270 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Oskara LangegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,03 m2 składa się z:-kuchni-łazienki-WC-3 pokoi-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (14 869 zł/m2)

4
1
80.03 m2
1975
15889274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846376 15889274 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 000 PLN (15 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2001
15889255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846234 15889255 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Dzielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1994NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,08m2 składa się z:- pokój o powierzchni 20,0 m2, - pokój...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (16 272 zł/m2)

2
1
54.08 m2
1994