• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15887390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782744 15887390 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Okęckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,93m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (18 455 zł/m2)

2
1
37.93 m2
1972
15887388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782742 15887388 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze (3 kondygnacja), nad lokalami usługowymi. Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,4m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

732 640 PLN (24 100 zł/m2)

2
1
30.4 m2
2026
15887286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780240 15887286 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Żuromińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,5m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (16 792 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1976
15887280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780236 15887280 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Popularnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,89m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (15 774 zł/m2)

1
1
40.89 m2
2020
15887285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780231 15887285 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętokrzyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 25 piętrowym budynku. Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,60 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (28 623 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1969
15887256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779526 15887256 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Niepodległości, Mokotów.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku.Rok budowy: 1956.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m² składa się z:Pokój z oddzielną kuchnią.Powierzchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (21 633 zł/m2)

1
-
30 m2
1956
15887230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779343 15887230 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana KazimierzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,3 m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni-pokoju...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (20 643 zł/m2)

1
1
37.3 m2
2012
15887241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779340 15887241 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Lechickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-Salon z wyjściem na balkon,-Dwie s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (14 600 zł/m2)

3
1
65 m2
1995
15887229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779335 15887229 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Człuchowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,51m2 składa się z:- salon 20,92 m2 z aneksem kuc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

785 000 PLN (18 911 zł/m2)

2
1
41.51 m2
2025
15887234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779327 15887234 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Marynin BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z:-2 sypialni (13,2 m2 i 10,5 m2),-salonu...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 087 000 PLN (15 529 zł/m2)

3
1
70 m2
2025
15887222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779324 15887222 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Jeżewskiego na osiedlu Kasztanowa Aleja 2BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 105m2 składa się z:-p...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 995 000 PLN (19 000 zł/m2)

4
2
105 m2
2005
15887209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779314 15887209 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-widnej kuchni,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 012 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2020