• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745233 15885999 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała - osiedle Lake Park Ursynów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,06m2 składa się ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (17 749 zł/m2)

3
1
76.06 m2
2018
15885998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745232 15885998 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,37 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 950 zł/m2)

1
1
33.37 m2
2025
15885972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745052 15885972 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- salonu 18,5 m2- sypialni 11...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

794 999 PLN (13 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15885967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27745047 15885967 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka I Brodatego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85,1 m2.+ 3,8 m2 spiżarka (88,9m2), składa się...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (13 498 zł/m2)

5
2
88.9 m2
2015
15885968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745046 15885968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,3m2 składa się z:-holu wejściowego z wnęką,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 604 zł/m2)

2
1
49.3 m2
1976
15885956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744281 15885956 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,52m2 składa się z:-salon z kuchnią (ekspozycja zac...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (23 355 zł/m2)

3
1
56.52 m2
2016
15885954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744280 15885954 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym (19,2 m²...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (14 978 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
15885952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744279 15885952 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15889416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849851 15889416 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-salonu z dużym aneksem kuchenn...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 093 500 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
81 m2
2002
15889414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849848 15889414 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. gen. Władysława Sikorskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się:-trzech pokoi,-aneks...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (26 716 zł/m2)

3
1
67 m2
2018
15889369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849661 15889369 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana MaklakiewiczaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju.Powier...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 649 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1970
15889291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846614 15889291 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,4m2 składa się z:-salonu 18,7 m2, -dwóch pokoi 8,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (17 166 zł/m2)

3
1
49.4 m2
1960