• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877090 15890434 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. WarszawskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,4m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym, -syp...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (14 522 zł/m2)

2
1
54.4 m2
2006
15890430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27877089 15890430 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Alternatywy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15890439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27877085 15890439 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pieńkowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-ła...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

558 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
31 m2
1989
15890425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877078 15890425 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. ZamianyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-łazi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 033 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15890395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876177 15890395 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,4m2 składa się z:-przestronny sa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 069 000 PLN (17 997 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2006
15890401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876175 15890401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 159 000 PLN (22 951 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2025
15890372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875905 15890372 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (23 656 zł/m2)

2
1
46.5 m2
1992
15890366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875903 15890366 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salon,-sypialnia,-oddzielna k...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (21 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15890362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875901 15890362 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Bryły BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-pokoju dzi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (17 097 zł/m2)

1
1
31 m2
1974
15890369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875897 15890369 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,31m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 139 zł/m2)

1
1
27.31 m2
2025
15889939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864664 15889939 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1949NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,37m2 składa się z:-dwóch ustawnych pokoi,-oddz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (21 386 zł/m2)

2
1
52.37 m2
1949
15889933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864574 15889933 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,96m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-łazie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 230 zł/m2)

3
1
46.96 m2
1964