• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 579

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876182 15890399 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,38m2 składa się z:-salonu połączonego z anek...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (11 789 zł/m2)

2
1
64.38 m2
2017
15890393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876176 15890393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 obecnie zostało podzielone na dwie kawalerki. K...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
2
43 m2
2018
15890365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27875896 15890365 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Celulozy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 140m2 składa się z: I piętro:-salon z kuchnią,-dwa pok...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
140 m2
2025
15890367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875895 15890367 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Konopackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zabytkowej części odrestaurowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 121 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15889935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864662 15889935 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,7m2 składa się z:- salonu,- kuchni otwartej na salon...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

430 000 PLN (14 983 zł/m2)

1
1
28.7 m2
2010
15889937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864661 15889937 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Meander BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,2m2 składa się z:- salonu o powierzchni 17,7 m², - kuchni z jadalnią 11,55 m², - sypialni 9...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (19 470 zł/m2)

2
1
47.2 m2
1983
15889938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864659 15889938 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dw...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (14 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15889930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864571 15889930 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda StaffaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1955
15889805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862089 15889805 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszawskiej Woli i Śródmieścia przy ul. PerecaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-3 ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15893446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911259 15893446 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu z aneksem ku...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 815 zł/m2)

3
1
54 m2
2015
15893422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910996 15893422 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z:-przestronnego salonu z kuchni...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
75 m2
2016
15893420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910994 15893420 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- Salon 17.35 m2,- Pokój 11.11 m...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 000 PLN (14 979 zł/m2)

2
1
47 m2
2019