• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 577

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910370 15893401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. gen. Meriana C. CooperaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:- salonu z półotwartą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
55 m2
2009
15892356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898487 15892356 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienkiPowierzchnia dodat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15891404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896675 15891404 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 000 PLN (15 851 zł/m2)

2
1
47 m2
1968
15891400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896621 15891400 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z:-kuchni,-trzech pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

858 000 PLN (13 200 zł/m2)

3
1
65 m2
2008
15890651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882897 15890651 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,22m2 składa się z:-Pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (12 359 zł/m2)

3
1
62.22 m2
2025
15890655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882893 15890655 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009
15890654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882892 15890654 1-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. PróżnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwnica.Mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1964
15890668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882886 15890668 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 092 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1979
15890621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882668 15890621 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,34m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (18 118 zł/m2)

1
1
41.34 m2
1989
15890474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877458 15890474 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-otwartej kuchni,-salonu,-antresoli,-wydzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

817 000 PLN (19 000 zł/m2)

2
1
43 m2
2001
15890455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877371 15890455 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,2m2 składa się z:-trzech oddzielnych pokoi-widn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 235 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1969
15890454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877370 15890454 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kotsisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,85 m2 składa się z:-Hol 3,11 m2,-Salon z aneksem ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
45.85 m2
2024