• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 570

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911263 15893448 2 pokojowe mieszkanie ul. Pokorna ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z:dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia. Wejścia do pomies...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (25 714 zł/m2)

2
-
35 m2
2009
15893447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911261 15893447 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 92,43m2 składa się z:-salonu,-trzech sypialni,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (12 972 zł/m2)

4
2
92.43 m2
1998
15893423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910997 15893423 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,5m2 składa się z:-Oddzielna kuchnia – okno od strony...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1972
15893404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27910369 15893404 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74,77m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej widnej kuchn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 000 PLN (19 995 zł/m2)

3
1
74.77 m2
2009
15891401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896623 15891401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Elektoralnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,10m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (22 282 zł/m2)

2
1
56.1 m2
2005
15890674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882919 15890674 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,7 m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 723 zł/m2)

2
1
47.7 m2
1978
15890652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882891 15890652 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. KrzewnejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 833 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15890669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882889 15890669 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej - inwestycja Rytm MokotowaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:-salo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

832 000 PLN (13 867 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15890504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878609 15890504 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej na kameralnym osiedlu Mieszko BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,6m2 składa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 908 zł/m2)

2
1
32.6 m2
2019
15890503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878605 15890503 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Ursusa i Piastowa przy ul. Stanisława Bodycha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2015
15890488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27878438 15890488 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Talarowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchenn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (17 104 zł/m2)

1
1
26.31 m2
2025
15890400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876183 15890400 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,38 m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 055 zł/m2)

3
1
48.38 m2
1971