• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wincentego Rzymowskiego

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wincentego i Rzymowskiego

Znaleźliśmy 4,456 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15896428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam ciekawe 2 pok Ursynów metro Natolin 27980232 15896428 Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora.Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane na pierwszym piętrze 8-piętrowego budynku z 2000 roku, położone...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

788 000 PLN (15 887 zł/m2)

2
1
49.6 m2
2000
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15877025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562054 15877025 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,67 m², zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym, 12-piętrowym budynku z windą, na zielonym i spokojnym Ursynowie.Rozkład pomieszczeń:-jasny, przestronny salon z wyjściem na duży balkon-ustawna, oddzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

682 000 PLN (13 199 zł/m2)

2
1
51.67 m2
1984
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (12 908 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15896584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982617 15896584 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 49,30m2 usytuowane na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, wybudowanej w latach 20-tych, przy ul. Poznańskiej w warszawskim Śródmieściu.Lokal idealny pod inwestycję na wynajem krótko lub długoterminow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (28 815 zł/m2)

2
1
49.28 m2
1926
15895694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962969 15895694 Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym budynku z 1984 roku. Nieruchomość usytuowana jest na zielonym, zadbanym...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (13 254 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1984
15888179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/taras/2pok/tuż przy lesie/garaż 27805633 15888179 Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. Osiedle Park Leśny składa się z kilku niskich kameralnych budynków otoczonych pięknie utrzymaną zielenią oraz placami zabaw dla dziec...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 306 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15853367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem! 27049080 15853367 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego apartamentu na Powiślu z ponad stumetrowym tarasem z pięknym widokiem na Wisłę!(English description below)APARTAMENTMieszkanie posiada taras o powierzchni ok. 130 metró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (50 392 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
15872161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne 2 pokoje w zielonej części Mokotowa 27486347 15872161 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Mokotowa na prestiżowym osiedlu Green Mokotów. Nieruchomość wyr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (29 703 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15482155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, piwnica 19529515 15482155 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 45,8 m2, piętro 34 bez windy w budynku z 1969 r., Mokotów, Sadyba.Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:*salon z wyjściem na balkon 14 m2: kana...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (15 111 zł/m2)

3
-
45 m2
1969