• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Srodmiescie Walowa Przy Nowym Miescie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: przy, Walowa, Nowym, Miescie i

Znaleźliśmy 355 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Srodmiescie Warszawa Mazowieckie

15888569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27816816 15888569 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Pokornej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,08m2 składa się z:-pokoju połączonego z otwartą ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 563 zł/m2)

1
1
39.08 m2
2010
15887281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780237 15887281 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. OkrągBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1963 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-oddzielnej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (21 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1963
15887255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779322 15887255 3 pokojowe mieszkanie ul. Solec ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61 m2Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfortowe sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
-
61 m2
2012
15886736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27766011 15886736 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:- salonu, - sypialni (drzwi z ko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 179 zł/m2)

1
1
28 m2
1975
15886063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27746446 15886063 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:-pokoju dzi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (24 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1960
15885952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744279 15885952 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15884169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695926 15884169 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. BagnoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchenneg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (35 714 zł/m2)

1
1
21 m2
1966
15884071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694077 15884071 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. NowiniarskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 128m2 składa się z:-Kuchni - 11 m2-Salonu Jadaln...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (20 078 zł/m2)

5
2
128 m2
1979
15882122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657501 15882122 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu (Muranowie) przy ul. Lewartowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-widnej kuchni,-p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

828 000 PLN (21 789 zł/m2)

1
1
38 m2
1959
15877098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562250 15877098 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Okrąg BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łazienki,-prz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 069 300 PLN (18 500 zł/m2)

3
1
57.8 m2
1965
15877073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562206 15877073 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętojerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-przestronny salon (ok. 23 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (24 568 zł/m2)

3
1
81 m2
1956
15884313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny,cichy z D.balk.,zielona okol.,metro,C.H. 27699044 15884313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,13 m², zlokalizowanego na trzecim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z 2013 roku, położonego w dzielnicy Muranów w Warszawie.Najważniejsze atuty:Zamk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 555 000 PLN (24 297 zł/m2)

3
2
64 m2
2013