• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Mokotów Warszawa

Znalezionych ofert: 791

15848155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934921 15848155 Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej.Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 :- widna kuchnia- toaleta- łazienka- mały pokój- przedpokój- salon- balkon.Do mieszkania przynależą:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

618 000 PLN (14 541 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15887128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE I PO REMONCIE I MOKOTÓW 27778165 15887128 Kompaktowe mieszkanie z dużym potencjałem - idealne pod wynajem lub pierwsze „M”INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Artura Malawskiego 5Metraż: 38,6 m²Piętro: parterCena: 730.000 złCzynsz: ok. 650 zł z zaliczkami ( przy dwóch osobac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 211 zł/m2)

2
1
38 m2
1969
15862844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem i garażem | ul. Czerska 27233198 15862844 Ciche, słoneczne i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Czerskiej 18, w sercu Mokotowa, blisko Parku Łazienkowskiego.Mieszkanie sprzedawane z miejscem parkingowym znajdującym się w garażu podziemnym. MIESZKANIEMieszkanie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (18 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15711348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24397871 15711348 Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia ciszę i komfort. W budynku znajdują się liczne rozwiązan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 599 120 PLN (39 381 zł/m2)

3
2
66 m2
2025
15712200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24416607 15712200 Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia ciszę i komfort. W budynku znajdują się liczne rozwiązan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 643 000 PLN (26 500 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15886265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751279 15886265 Podstawowe zalety: idealna cisza, taras balkon (6,52 m2), dwustronny, wysoki, cichy i słoneczny apartament, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, bardzo dobra lokalizacja w Eko-Parku. Tylko u mnie. Oferta na wyłączność.Wyjątkowy, idealnie cich...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (25 961 zł/m2)

3
1
77 m2
2005
15883952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Oddzielna Kuchnia | Balkon | Piwnica | 27687036 15883952 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni użytkowej: 34,80 m2 zlokalizowane przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub wynajmu bez dodatkowych kosztów. Blok wyremont...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
34 m2
1959
15883924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| 2 Pokoje | Oddzielna Kuchnia | Piwnica | 27684904 15883924 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 37,54 m2 zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Blok wyremontowany, klatka schodowa czysta i zadbana. W mieszkaniu w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (18 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1964
15882434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | garaż | osiedle zamknięte | Łazienki 27663854 15882434 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej.Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku na osiedlu zamkniętym.Na powierzchnię 5...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (17 900 zł/m2)

2
1
50 m2
2007
15876953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Blisko Metra | Księga Wieczysta | Balkon | 27559237 15876953 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa, przy ul. Bacha.Pełna własność z księgą wieczystą oraz uregulowany stan praw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15889437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850150 15889437 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15889256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846224 15889256 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm MokotowaRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (20 707 zł/m2)

2
1
41 m2
2025