• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Kopiec Powstania Warszawskiego

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Warszawskiego, Powstania i Kopiec

Znaleźliśmy 4,606 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15781445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasna kawalerka blisko autobus tramwaj park Wisła 25828902 15781445 English version below.KOMFORTOWA KAWALERKA W BARDZO DOBREJ CENIE BLISKO PĘTLI AUTOBUSOWEJ!Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul. Odkrytej 48C na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajdu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 000 PLN (14 053 zł/m2)

1
1
38 m2
2005
15875176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525725 15875176 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowy (przez nikogo wcześniej nie zamieszkały), wykończony w wysokim standardzie, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 z 8 pięter. Mie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 285 000 PLN (32 125 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15485518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19617874 15485518 Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy metrze Młynów -Żytnia nr 79.Układ jest następujący: duży pokój pow.21m2, sypialnia 15.1m2, kuchnia -8,4m2, łazienka 3,3m2; hol 3.7m2Na podłogach w pokojach parkiet dębowy; duże okna pcv d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
52.1 m2
1954
15881825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27649896 15881825 Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów?To może być dokładnie to, czego potrzebujesz.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce (rejon Tarchomina), przy ul. Modlińs...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (16 641 zł/m2)

2
1
39 m2
2017
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15845502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia 26861701 15845502 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m², położonego przy ul. Tomcia Palucha 9 w warszawskim Ursusie - Skorosze. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2001 roku, wyposażonym w win...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (15 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2001
15831110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu 26686201 15831110 Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na granicy Śródmieścia i Muranowa, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy — blisko ważnych ulic miejskich, ale na spokojnej, bocznej ulicy, co podnosi komfort mieszkania.Opis mieszkaniaMieszkanie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
-
37 m2
1968
15830757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje do wprowadzenia na Stegnach 26678410 15830757 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego przy ul. Kaukaskiej na warszawskich Stegnach. Lokal usytuowany na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku, w zielonej i spokojnej części...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (14 762 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15812308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, 65,2 m², spokój i cisza 26479043 15812308 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m², położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1970 roku i...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1970
15798735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje z dużą loggią na Ursynowie 26180464 15798735 Atuty nieruchomości w skrócie ! 47 mkw 2 pokoje aneks kuchenny loggia 6,73 mkw 45 piętro budynek z 2019 r. winda miejsca postojowe w garażu monitoring ochrona teren ogrodzony spokojne osiedle świetna komunikacja blisko Galerii Mokotów Mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (20 848 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15798734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec 26180463 15798734 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 28,9 m², położonego na 4. piętrze apartamentowca z 2023 roku. Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji Parkur Residence na warszawskim Mokotowie i ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

861 300 PLN (30 761 zł/m2)

1
1
28 m2
2023