• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ceramiczna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ceramiczna

Znaleźliśmy 4,702 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15869374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27406222 15869374 Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m² - wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone z dbałością o każdy detal mieszkanie o powierzchni 85,56 m² , położone na parterze nowoczesnej inwestycji ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (21 765 zł/m2)

4
-
85 m2
2022
15889421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850134 15889421 Oferta dostępna tylko w naszym biurze !!! OFERTA GODNA POLECENIA. Pożądana lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu miasta. Ciche...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

4
-
57 m2
1970
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15884071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694077 15884071 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. NowiniarskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 128m2 składa się z:-Kuchni - 11 m2-Salonu Jadaln...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (20 078 zł/m2)

5
2
128 m2
1979
15884069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694074 15884069 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy Al. Zjednoczenia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym - s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
34 m2
1955
15884078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694073 15884078 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu AK Jeleń BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2020
15884074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694070 15884074 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Rybałtów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: ok. 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (19 685 zł/m2)

3
1
50.8 m2
2000
15884068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694067 15884068 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Gładkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

556 000 PLN (15 444 zł/m2)

1
1
36 m2
1936
15884056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694065 15884056 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Edwarda DembowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,80m2 składa się z:-pokoju dziennego z wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (18 182 zł/m2)

3
1
52.8 m2
1982
15884054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694064 15884054 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (17 222 zł/m2)

1
1
27 m2
1966
15883397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675287 15883397 4-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:- 3 pokoi (zaprojektowane jako 4 pokoje),- oddzielnej kuchni, - łazienki, -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (23 529 zł/m2)

4
1
85 m2
2009
15883403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675285 15883403 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,96m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (19 468 zł/m2)

2
1
37.96 m2
2025