• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 41m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 3 649 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2012

Opis szczegółowy

Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy – Miasteczku Wilanów.
Lokal znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 4-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, wyposażonego w windę oraz całodobową ochronę. Mieszkanie wyróżnia się świetnym doświetleniem naturalnym, funkcjonalnym układem oraz bardzo dobrym stanem technicznym po niedawnym odświeżeniu.
Dzięki przemyślanej zabudowie wnętrze oferuje również dużą ilość praktycznych miejsc do przechowywania, co znacząco zwiększa komfort codziennego użytkowania. To idealna propozycja dla singla, pary lub klienta korporacyjnego poszukującego wysokiego standardu, wygody i prestiżowej lokalizacji.
Atuty mieszkania:bardzo jasne i dobrze doświetlone wnętrza,duży, przestronny balkon – idealny na poranną kawę lub relaks po pracy,mieszkanie świeżo odświeżone, zadbane i gotowe do zamieszkania,liczne zabudowy oraz dużo miejsca do przechowywania,miejsce postojowe w garażu podziemnym, wygodnie usytuowane przy wyjściu z windy,budynek z windą, zamknięte osiedle z całodobową ochroną.Układ i wyposażenie:salon z aneksem kuchennym,oddzielna, komfortowa sypialnia,duża łazienka z wanną,przestronny balkon.Kuchnia została w pełni wyposażona w sprzęt AGD, w tym:zmywarkę,płytę indukcyjną,lodówkę,mikrofalówkę,czajnik,ekspres do kawy.W mieszkaniu znajduje się również pralka.
Całość wykończona została w wysokim standardzie — drewniany parkiet oraz spójna, elegancka aranżacja wnętrza tworzą przyjemną i komfortową przestrzeń do życia.
Lokalizacja:
Mieszkanie położone jest przy Alei Rzeczypospolitej — jednej z głównych i najbardziej reprezentacyjnych ulic Miasteczka Wilanów. Jednocześnie usytuowanie lokalu w budynku zapewnia ciszę i prywatność.
Wejście do klatki znajduje się od spokojnej, bocznej uliczki, a żadne z okien mieszkania nie wychodzi bezpośrednio na Aleję Rzeczypospolitej, dzięki czemu lokal pozostaje wyjątkowo cichy jak na tak centralną lokalizację.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:liczne restauracje i klimatyczne kawiarnie,sklepy spożywcze, delikatesy i piekarnie,punkty usługowe i drogerie,siłownie, studia fitness, joga i pilates,apteki, przychodnie oraz punkty medyczne,salony kosmetyczne i fryzjerskie.W kilka minut spacerem można dotrzeć do terenów zielonych oraz tras spacerowych prowadzących w kierunku Pałacu w Wilanowie, a także do licznych ścieżek rowerowych w stronę Powsina.
Dużym atutem lokalizacji jest również bardzo dobra komunikacja miejska — w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniające szybki dojazd do centrum Warszawy oraz stacji metra.
Małe psy są akceptowane przy dodatkowym ubezpieczeniu OC.
Warunki najmu:
Umowa najmu okazjonalnego na minimum 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia).
Warunki finansowe:3.700 zł – czynsz najmu,1.000 zł – czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie przy dwóch osobach),prąd i internet – dodatkowo płatne,miejsce garażowe w cenie najmu,kaucja: 4.700 zł.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895395
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (1 dzień temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów ,
Jakub Lichoński

Jakub Lichoński

+48XXXXXX155
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Warszawa, Wilanów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15895395

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 649 PLN

89 zł/m2
Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jakub Lichoński

+48576988155

Główne cechy:

  • Powierzchnia 41m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2012

Opis - Mieszkanie