• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 78.75m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 249 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2020

Opis szczegółowy

Adres: ul. Dzieci Warszawy
Piętro: 2/3
Powierzchnia: 78.75 mkw
Pokoje: salon + 3 sypialnie
Cena: 1 249 000 zł
Dodatkowo:miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej- 50 000 złkomórka lokatorska pow. 2,16 mkw na pietrze niedaleko mieszkania - 20 000 złloggia - 8,66 mkwogólnodostępny taras na dachu z ogrodem do opalania, 4 grillami i placami zabaw dla dzieci
Na sprzedaży funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w wyjątkowym budynku z 2020 r., który oferuje ogólnodostępny ogród na dachu z miejscami do grillowania, placami zabaw i miejscem do kąpiel słonecznych wyłącznie dla właścicieli mieszkań.

Atuty nieruchomości:kompaktowy metraż - blisko 79 mkw powierzchni użytkowej z zachowaniem dużej powierzchni każdego pokojustan nieruchomości - mieszkanie zadbane w zupełności do zamieszkania od razu po zakupiestandard - w sypialniach wykonano podłogi z drewna, a do wykończenia łazienek i pozostałych podłóg użyto hiszpańskich gresówbardzo niski czynsz - 1050 zł wraz z zaliczkami na mediakomórka lokatorska - murowana na piętrze w pobliżu mieszkania to wygoda i bezpieczeństwotaras na dachu - wyjątkowa przestrzeń dla mieszkańców gdzie można zorganizować spotkanie ze znajomymi przy grillu lub w spokoju opalać się
Nieruchomość składa się z:salon z aneksem kuchennym - 28,13 mkwsypialnia - 11,03 mkwsypialnia - 12,07 mkwsypialnia - 13,89 mkwłazienka - 4,71 mkwwc - 2,29 mkwhol - 6,63 mkwloggia - 8,66 mkw
Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym przy samej windzie (płatne dodatkowo 50 000 zł) oraz komórka lokatorska o pow 2,16 mkw na piętrze (płatna dodatkowo 20 000 zł).

Lokalizacja:w budynku znajduje się siłowniana przeciwko przychodnia CMPsupermarket Auchan4 min pieszo - Centrum Skorosze1 km - szkoła podstawowa1,5 km - publiczne przedszkole1,5 km - przystanek autobusowy5 min pieszodojazd do centrum linia 517ok 35-40 min, odjazd co 10 min
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895380
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:55 (57 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ursus ,
Jakub Bieniek

Jakub Bieniek

+48XXXXXX744
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Ursus

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15895380

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 249 000 PLN

15 860 zł/m2
Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jakub Bieniek

+48576488744

Główne cechy:

  • Powierzchnia 78.75m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2020

Opis - Mieszkanie

Adres: ul. Dzieci Warszawy
Piętro: 2/3
Powierzchnia: 78.75 mkw
Pokoje: salon + 3 sypialnie
Cena: 1 249 000 zł