• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 53m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 730 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2004

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku

Rok budowy: 2004

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:
-oddzielnej, widnej kuchni,
-dwóch pokoi,
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon narożny ok. 15m2.

Czynsz administracyjny wynosi około 880 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce parkingowe w garażu na poziomie 0.

Ekspozycja okien- południe, zachód.

OKOLICA
Lokalizacja na Nowodworach zapewnia bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury miejskiej, co gwarantuje wygodę codziennego życia.

W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, m.in. Carrefour Express, Delikatesy u Butchera oraz Żabka, a także Galeria Północna. Dostępne są również restauracje i punkty gastronomiczne, takie jak Domino’s, Sushi Mori czy Kebab King. W pobliżu mieści się Białołęcki Ośrodek Sportu, szkoły podstawowe i średnie, poczta oraz przychodnia.

Okolica sprzyja rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi dzięki terenom zielonym, takim jak Park Ireny Jarockiej oraz trasom rowerowym wzdłuż Wisły.

Dodatkowym atutem jest poczucie bezpieczeństwa – osiedle wyposażone jest w domofon, monitoring oraz ogrodzenie.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895325
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:43 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 5 / 6

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Białołęka

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15895325

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

730 000 PLN

13 774 zł/m2
Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 53m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2004

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku

Rok budowy: 2004

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:
-oddzielnej, widnej kuchni,
-dwóch pokoi,
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon narożny ok. 15m2.

Czynsz administracyjny wynosi około 880 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce parkingowe w garażu na poziomie 0.

Ekspozycja okien- południe, zachód.

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079