- Nieruchomości woj. Mazowieckie
Penthouse 4 pok. z tarasem 150m2, BEZ Prowizji
- Pokoje4
- Łazienki2
- Powierzchnia 107m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 2 600 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy2026
Opis szczegółowy
Unikalny Penthouse: Luksusowy apartament 107 m² z gigantycznym tarasem (150 m²) - blisko serca Woli
Szukasz bezkompromisowej przestrzeni, która redefiniuje pojęcie miejskiego luksusu? Ten spektakularny, dwustronny apartament na 9 piętrze to propozycja stworzona dla osób, które od życia oczekują czegoś więcej. Prywatna oaza zieleni na dachu, genialny rozkład stref oraz prestiżowa lokalizacja tworzą ofertę, obok której nie da się przejść obojętnie.
Przestrzeń klasy premium (107,46 m²)
Wnętrze zachwyca czytelnym podziałem na reprezentacyjną, niezwykle słoneczną strefę dzienną oraz zaciszną i autonomiczną strefę prywatną dla domowników.
Spektakularny pokój dzienny z aneksem kuchennym (48,49 m²): Imponująca, otwarta przestrzeń stanowiąca serce apartamentu. Salon mieści luksusową strefę wypoczynkową, dużą jadalnię oraz komfortową kuchnię z wyspą. Przeszklenia z trzech stron świata gwarantują doskonałe doświetlenie, a wyjścia prowadzą bezpośrednio na loggię (11,99 m²) oraz na główny taras.
Główna sypialnia Master (11,98 m²): Komfortowy pokój usytuowany na samym końcu korytarza. Posiada bezpośrednie wyjście na drugą, prywatną loggię (10,53 m²) - idealną na spokojny wieczór z książką.
Sypialnia druga (10,11 m²): Jasny, ustawny pokój z bezpośrednim wyjściem na taras. Idealnie sprawdzi się jako sypialnia dziecięca lub luksusowy pokój gościnny.
Sypialnia trzecia / Gabinet (8,42 m²): Doskonale zaplanowane pomieszczenie na prywatne biuro do pracy zdalnej lub pokój dla młodszego dziecka.
Prywatny salon kąpielowy (4,80 m²): Przestronna łazienka w strefie nocnej, dedykowana dla domowników, z miejscem na dużą wannę lub nowoczesny prysznic walk-in.
Druga łazienka (4,06 m²): Funkcjonalna łazienka z toaletą i prysznicem, zlokalizowana tuż przy strefie dziennej - idealna dla gości.
Pralnia / Pomieszczenie gospodarcze (4,55 m²): Niezwykle praktyczna, osobna przestrzeń, która pozwala ukryć pralkę, suszarkę oraz sprzęty domowe, dbając o nienaganny porządek w apartamencie.
Przedpokój (12,06 m²): Szeroki, reprezentacyjny korytarz z dedykowanymi wnękami pod szafy garderobiane w zabudowie.
Prywatny azyl na dachu: Tarasy i loggie (Razem ponad 150 m² przestrzeni zewnętrznej!)
To, co wyróżnia ten penthouse na tle innych nieruchomości, to niespotykana strefa rekreacyjna na świeżym powietrzu:
Główny taras (12,85 m² + 7,29 m²) - idealnie utwardzony pod meble ogrodowe, ekskluzywne jacuzzi czy całoroczną strefę lounge.
Taras nieutwardzony / zielony (130,38 m²) - potężna przestrzeń dająca możliwość aranżacji własnego, podniebnego ogrodu, trawnika i nasadzeń roślinnych w sercu Warszawy.
Dwie niezależne loggie (11,99 m² oraz 10,53 m²) - zlokalizowane po przeciwnych stronach apartamentu, oferujące dodatkowe, zadaszone przestrzenie do odpoczynku.
Architektura i technologie przyszłości
Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie wykończenia i kaskadowej, wielkomiejskiej bryle. Inwestycję wyposażono w zaawansowane systemy:
Smart Home w standardzie: Bezprzewodowe sterowanie oświetleniem oraz temperaturą w mieszkaniu z poziomu intuicyjnej aplikacji.
Nowoczesna infrastruktura: Dostęp do osiedla i części wspólnych przez smartfon, dedykowane stacje ładowania aut elektrycznych w garażu podziemnym oraz nowoczesny punkt odbioru paczek kurierskich w budynku.
Bezpieczne osiedle i topowa lokalizacja: Dynamiczna Wola (Odolany)
Osiedle oferuje mieszkańcom bezpieczny, zielony dziedziniec, prywatną siłownię plenerową oraz pełną infrastrukturę dla rowerzystów. Wszystko, co potrzebne do wygodnego życia, znajduje się tuż za progiem:
Komunikacja: Genialny punkt przesiadkowy - zaledwie kilkanaście minut pieszo do stacji Warszawa Zachodnia (PKP, SKM). Nowoczesne linie tramwajowe i autobusowe wzdłuż ul. Kasprzaka zapewniają błyskawiczny dojazd do ścisłego Centrum.
Zakupy i miejskie życie: W najbliższej okolicy działają liczne restauracje, kawiarnie, markety (Biedronka, Żabka, Rossmann) oraz lokalny bazarek z ekologiczną żywnością. Do centrów handlowych Blue City i Reduta dotrzesz w zaledwie kilka minut autem.
Natura: Bliskość aż 4 dużych parków (w tym Parku Szymańskiego i Moczydło z kompleksem basenów letnich) gwarantuje świetne warunki do rekreacji.
Dlaczego warto wybrać tę ofertę?
Stan deweloperski - perfekcyjne, czyste płótno do realizacji luksusowej aranżacji. Oferujemy możliwość wykończenia apartamentu „pod klucz” oraz bezpłatne wsparcie przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Oszczędność na starcie - zakup bezpośredni, brak podatku PCC 2%.
Komfort parkowania - możliwość dokupienia 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym.
Penthouse’y o takim metrażu, z tak gigantycznym ogrodem na dachu, to absolutne unikaty na warszawskim rynku nieruchomości premium.
Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na indywidualną prezentację i poznać szczegóły oferty!
Załączone do oferty wizualizacje są propozycją wykończenia wnętrza oferowanego mieszkania i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Dla Państwa wygody odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 14:00.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 19:00, w sobotę 10:00 do 14:00
*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma Hampton Home nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. W przypadku transakcji pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane mailowo, telefonicznie lub osobiście zapytanie jest Hampton Home Beata Wróblewska z siedzibą w Warszawie przy ul. Przejazd 4lok.U4, 02-654 Warszawa. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełną treść Klauzuli Informacyjnej oraz więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce RODO - Klauzule Informacyjne.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894941
- Data publikacji: 19 maja 2026 03:07 (56 minut temu)
- Liczba łazienek: 2
- Liczba pokoi: 4
- Piętro: 9 / 16
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola
nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15894941
2 600 000 PLN
24 299 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 107m2
- Pokoje 4
- Łazienki 2
- Rok budowy 2026
Opis - Penthouse 4 pok. z tarasem 150m2, BEZ Prowizji
Przestrzeń klasy premium (107,46 m²)