• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Zielona Sadyba | 2 pokoje | piwnica | 39m2

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 38m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 650 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1977

Opis szczegółowy

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,93 m², położone przy ul. Powsińskiej na warszawskiej Sadybie — jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Mokotowa.
    Lokal znajduje się na parterze kameralnego, czteropiętrowego budynku z 1977 roku. Mieszkanie zostało odświeżone w 2025 roku oraz posiada wymienioną instalację elektryczną, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez konieczności przeprowadzania większych prac.
Układ mieszkania:
   • ustawny salon
   • oddzielna sypialnia
   • osobna kuchnia
   • łazienka
   • przedpokój
   Do mieszkania przynależy piwnica zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Najważniejsze informacje:
   • powierzchnia: 38,93 m²
   • 2 pokoje
   • parter / 4 piętra
   • pełna własność
   • ogrzewanie miejskie
   • czynsz: ok. 827 zł
   • okna plastikowe
   • budynek z wielkiej płyty
   • mieszkanie dostępne od zaraz
   • brak windy

Bezpieczeństwo:
   • drzwi i okna antywłamaniowe
   • domofon
   • monitoring CCTV 24h zamontowany przez wspólnotę

Lokalizacja:
   Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo zielonej części Sadyby, w pobliżu terenów rekreacyjnych i spacerowych. Okolica jest cicha, spokojna i bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy.

W pobliżu znajdują się:
   • przystanki autobusowe i tramwajowe
   • metro w odległości ok. 1,7 km
   • Sadyba Best Mall
   • Carrefour Express i liczne sklepy
   • restauracje i kawiarnie
   • szkoły i przedszkola
   • ścieżki rowerowe i spacerowe
   • Park Czesława Szczubełka
   • Jeziorko Czerniakowskie i Rezerwat Przyrody Jeziorko Czerniakowskie

To idealna propozycja dla:
• singla lub pary
• osób szukających mieszkania wśród zieleni
• inwestora pod wynajem
• osób ceniących spokojną i dobrze skomunikowaną lokalizację

To doskonałe miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej Mokotowa.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji. 

Dlaczego Randall Home?

Randall Home to zespół profesjonalistów z ogromną pasją do nieruchomości i pracy z ludźmi. 

Naszym priorytetem zawsze są potrzeby klienta. Dzięki doświadczeniu zdobytym na rynku i pełnym zaangażowaniu w każdy etap transakcji jesteśmy zespołem wyznaczającym nowe standardy na rynku obrotu nieruchomościami. Każdą transakcję przeprowadzamy od A do Z działając nieszablonowo i skutecznie.

Zespół Randall Home tworzą osoby z bogatym doświadczeniem w sprzedaży i kompleksowej obsługi klienta. Wizja naszego zespołu to coś więcej niż standardy oferowane na rynku.

Zakup nieruchomości to decyzja na lata, dla niektórych na całe życie. Wiąże się często z różnymi obawami oraz koniecznością zaangażowania mnóstwa prywatnego czasu.

Priorytetem dla nas jest oszczędność Twojego czasu, bezpieczeństwo transakcji, dopasowanie nieruchomości spełniającej Twoje kryteria oraz zapewnienie komfortu i satysfakcji. Znakomicie znamy rynek, posiadamy oferty, których nie ma w internecie i znajdujemy nieruchomości marzeń.

Posiadamy podobne mieszkania w tej i innych inwestycjach - skontaktuj się z nami
a z chęcią zaproponujemy Ci nieruchomości dopasowane do Ciebie!

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893686
  • Data publikacji: 15 maja 2026 21:22 (49 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Robert Banasiewicz

Robert Banasiewicz

+48XXXXXX408
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15893686

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

650 000 PLN

17 105 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Robert Banasiewicz

+48459412408

Główne cechy:

  • Powierzchnia 38m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1977

Opis - Zielona Sadyba | 2 pokoje | piwnica | 39m2

Najważniejsze informacje:
   • powierzchnia: 38,93 m²
   • 2 pokoje
   • parter / 4 piętra
   • pełna własność
   • ogrzewanie miejskie
   • czynsz: ok. 827 zł
   • okna plastikowe
   • budynek z wielkiej płyty
   • mieszkanie dostępne od zaraz
   • brak windy

Bezpieczeństwo:
   • drzwi i okna antywłamaniowe
   • domofon
   • monitoring CCTV 24h zamontowany przez wspólnotę

Lokalizacja:

W pobliżu znajdują się:
   • przystanki autobusowe i tramwajowe
   • metro w odległości ok. 1,7 km
   • Sadyba Best Mall
   • Carrefour Express i liczne sklepy