• Nieruchomości woj. Mazowieckie

91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m²

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 91m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 459 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2000

Opis szczegółowy

3/4 POKOJE | 91,6 m² | W CENIE: GARAŻ | KOMÓRKA LOKATORSKA 3,38 m² | BALKON 6,3 m²| URSYNÓW / SŁUŻEWIEC
Przestronne, rodzinne mieszkanie w otoczeniu zieleni - kameralne osiedle przy Tor Służewiec

Lokalizacja, która sprzedaje
   - zielona, spokojna okolica przy ul. Puławskiej (dojazd cichą uliczką)
   - bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i spacerowych
   - szybki dojazd do centrum Warszawy
   - blisko przystanki autobusowe przy ul. Puławskiej
   - w pobliżu szkoły, przedszkola i uczelnie
   - pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, centra handlowe
   Idealne miejsce dla rodzin - przestrzeń, zieleń i wygodna komunikacja.

Osiedle Galopu (Skanska)
  - kameralna zabudowa, 3 piętra
  - zadbane, zielone otoczenie
  - osiedle z ochroną
  - wysoka jakość wykonania (deweloper Skanska)

Mieszkanie - idealne dla rodziny
  - 91,57 m² + balkon 6,3 m²
  - parter (bez barier - wygodne dla dzieci i seniorów)
  - wysokość 2,67m 
  - jasne, bardzo ciepłe, widok na zieleń
  - obecnie 3 pokoje
  - możliwość aranżacji na 4 pokoje (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym)

Układ pomieszczeń:
  - duży, narożny salon (ekspozycja południe + zachód)
  - 2 sypialnie
  - oddzielna kuchnia (możliwość otwarcia na salon)
  - łazienka
  - osobne WC
  - przestronny hall
  - balkon 6,3 m²

Standard i wyposażenie
  - mieszkanie gotowe do zamieszkania
  - kuchnia w zabudowie + sprzęt AGD Bosch
  - pojemne szafy i zabudowy
  - podłogi z drewna egzotycznego (doussie)
  - po remoncie łazienki i odświeżeniu wnętrz

Dodatkowe atuty
  - miejsce postojowe w garażu podziemnym - wartość 50 000 zł wliczone w cenę.
  - komórka lokatorska 3,38 m² - wartość 30 000 zł wliczone w cenę.
  - pełna własność z Księgą Wieczystą (bez obciążeń)
  - możliwość szybkiej transakcji

Koszty
  - czynsz ok. 1 757,76 zł (z zaliczkami na media, opłatami administracyjnymi i funduszem remontowym)
  - dodatkowo: prąd, internet / TV

Dlaczego to mieszkanie?
  - idealne dla rodziny - możliwość 4 pokoi
  - dużo zieleni i cisza mimo bliskości miasta
  - funkcjonalny układ i duży salon
  - wygodny parter bez barier
  - sprawdzony deweloper (Skanska)

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji. 

Dlaczego Randall Home?

Randall Home to zespół profesjonalistów z ogromną pasją do nieruchomości i pracy z ludźmi. 

Naszym priorytetem zawsze są potrzeby klienta. Dzięki doświadczeniu zdobytym na rynku i pełnym zaangażowaniu w każdy etap transakcji jesteśmy zespołem wyznaczającym nowe standardy na rynku obrotu nieruchomościami. Każdą transakcję przeprowadzamy od A do Z działając nieszablonowo i skutecznie.

Zespół Randall Home tworzą osoby z bogatym doświadczeniem w sprzedaży i kompleksowej obsługi klienta. Wizja naszego zespołu to coś więcej niż standardy oferowane na rynku.

Zakup nieruchomości to decyzja na lata, dla niektórych na całe życie. Wiąże się często z różnymi obawami oraz koniecznością zaangażowania mnóstwa prywatnego czasu.

Priorytetem dla nas jest oszczędność Twojego czasu, bezpieczeństwo transakcji, dopasowanie nieruchomości spełniającej Twoje kryteria oraz zapewnienie komfortu i satysfakcji. Znakomicie znamy rynek, posiadamy oferty, których nie ma w internecie i znajdujemy nieruchomości marzeń.

Posiadamy podobne mieszkania w tej i innych inwestycjach - skontaktuj się z nami
a z chęcią zaproponujemy Ci nieruchomości dopasowane do Ciebie!

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893685
  • Data publikacji: 15 maja 2026 21:22 (49 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Justyna Kwietniewska

Justyna Kwietniewska

+48XXXXXX503
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15893685

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 459 000 PLN

16 033 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Justyna Kwietniewska

+48459119503

Główne cechy:

  • Powierzchnia 91m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2000

Opis - 91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m²

Lokalizacja, która sprzedaje
   - szybki dojazd do centrum Warszawy
   - blisko przystanki autobusowe przy ul. Puławskiej
   - w pobliżu szkoły, przedszkola i uczelnie

Osiedle Galopu (Skanska)
  - kameralna zabudowa, 3 piętra
  - zadbane, zielone otoczenie
  - osiedle z ochroną
  - wysoka jakość wykonania (deweloper Skanska)

Mieszkanie - idealne dla rodziny
  - 91,57 m² + balkon 6,3 m²
  - parter (bez barier - wygodne dla dzieci i seniorów)
  - wysokość 2,67m 
  - jasne, bardzo ciepłe, widok na zieleń
  - obecnie 3 pokoje

Układ pomieszczeń:
  - duży, narożny salon (ekspozycja południe + zachód)
  - 2 sypialnie
  - oddzielna kuchnia (możliwość otwarcia na salon)
  - łazienka
  - osobne WC
  - przestronny hall
  - balkon 6,3 m²

Standard i wyposażenie
  - mieszkanie gotowe do zamieszkania
  - kuchnia w zabudowie + sprzęt AGD Bosch