• Nieruchomości woj. Mazowieckie
Brak zdjęcie dla tego ogłoszenia

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 36m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 270 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2020

Opis szczegółowy

Nowy apartament w prestiżowej inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE

Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowy, luksusowo wykończony apartament, położony w sercu Warszawy w cenionej inwestycji BROWARY WARSZAWKIE, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola (Mirów).

Szczegóły Nieruchomości:

Powierzchnia: 36,27 m.2
Układ pomieszczeń:

Salon z aneksem kuchennym
Sypialnia
Korytarz
Łazienka z toaletą

Piętro: 5. z 6.

Wysoki standard wykończenia.

Wyposażenie i Umeblowanie:
Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Wyposażenie obejmuje wysokiej klasy sprzęty AGD:

Kuchnia: lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, wyciąg kuchenny, zmywarka, czajnik elektryczny, pełne wyposażenie kuchenne.
Łazienka: prysznic z deszczownicą, pralka.
Pozostałe: TV, odkurzacz.

Budynek i Osiedle:
Inwestycja BROWARY WARSZAWSKIE to synonim komfortu i bezpieczeństwa. Mieszkańcy mają do dyspozycji:

Windę
Ochronę i monitoring
Teren ogrodzony
Ogrzewanie miejskie (brak piecyków gazowych)

Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej, punktów usługowych, restauracji oraz terenów rekreacyjnych, będąc jednocześnie oazą spokoju w centrum metropolii.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154)

--------------------------

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893561
  • Data publikacji: 15 maja 2026 16:52 (49 minut temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 5 / 6

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Adam Andruszkiewicz

Adam Andruszkiewicz

+48XXXXXX127
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15893561

1 270 000 PLN

35 278 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Adam Andruszkiewicz

+48605870127

Główne cechy:

  • Powierzchnia 36m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2020

Opis - Mieszkanie

Szczegóły Nieruchomości:

Powierzchnia: 36,27 m.2
Układ pomieszczeń:

Salon z aneksem kuchennym
Sypialnia
Korytarz
Łazienka z toaletą

Piętro: 5. z 6.

Wysoki standard wykończenia.

Wyposażenie i Umeblowanie:

Łazienka: prysznic z deszczownicą, pralka.
Pozostałe: TV, odkurzacz.

Budynek i Osiedle:

Windę
Ochronę i monitoring
Teren ogrodzony
Ogrzewanie miejskie (brak piecyków gazowych)

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego.

--------------------------