• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Dom bliźniak

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 142m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 1 349 000 PLN
  • MiastoBrwinów
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy (połączony garażami) położony w spokojnej części Brwinowa (w trakcie budowy)
Nieruchomość o powierzchni 142 m2 usytuowana jest na działce 450 m2 idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, przestrzeń i dobrą komunikację z Warszawą.

PARTER: przestronny salon z jadalnią 24 m2 i wyjściem do ogrodu, otwarta kuchnia 8 m2, gabinet 10 m2, duża łazienka z oknem 7,90 m2, funkcjonalna kotłownia z możliwością aranżacji pralni oraz garaż jednostanowiskowy.

PIĘTRO: trzy ustawne sypialnie (12,72, 11,89, 17,49 m2 - w tym jedna z wyjściem na balkon) oraz jasna, komfortowa łazienka.
Dodatkowo: ocieplony strych zapewniający dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Dom został wykonany w solidnej technologii, z ogrzewaniem podłogowym w całym budynku.
Wyposażony w nowoczesną pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną, co przekłada się na niskie koszty utrzymania.

Działka w pełni zagospodarowana ogrodzenie, podjazd, taras oraz brama z napędem.
Dużo zieleni i szybki dojazd do Warszawy czynią tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną.

MEDIA: prąd, woda z ujęcia własnego

Planowane oddanie budynku - II połowa 2026

Kupujący zwolniony z 2% PCC.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Lokalizacja: Brwinów
Powierzchnia domu: 142 m2,
Powierzchnia działki: 450 m2,
Rodzaj domu: bliźniak,

Cena: 1 349 000 zł ( 9 500 zł/m2 )

Powierzchnia całkowita: 142 m2,
Powierzchnia mieszkalna: 142 m2,
Powierzchnia salonu: 30 m2,

Rodzaj dachu: blachodachówka,
Liczba sypialni: 4,
Liczba łazienek: 2,

Standard: developerski,
Zabezpieczenia: monitoring,
brak umeblowania,

Liczba pokoi: 5,

standard: developerski, dach: blachodachówka, woda: studnia, meble: brak umeblowania, zabezpieczenia: monitoring, garaż: garaż, własność: Własność, elektryczność, ogrodzenie, telefon,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

--- Zapraszamy ---
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892358
  • Data publikacji: 14 maja 2026 18:40 (1 dzień temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Mazowieckie, Brwinów ,
Iwona Wadas

Iwona Wadas

+48XXXXXX629
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Brwinów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15892358

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 349 000 PLN

9 500 zł/m2
Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

Iwona Wadas

+48797600629

Główne cechy:

  • Powierzchnia 142m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2026

MEDIA: prąd, woda z ujęcia własnego

Planowane oddanie budynku - II połowa 2026

Kupujący zwolniony z 2% PCC.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Lokalizacja: Brwinów
Powierzchnia domu: 142 m2,
Powierzchnia działki: 450 m2,
Rodzaj domu: bliźniak,

Cena: 1 349 000 zł ( 9 500 zł/m2 )

Powierzchnia całkowita: 142 m2,
Powierzchnia mieszkalna: 142 m2,
Powierzchnia salonu: 30 m2,

Rodzaj dachu: blachodachówka,
Liczba sypialni: 4,
Liczba łazienek: 2,

Standard: developerski,
Zabezpieczenia: monitoring,
brak umeblowania,

Liczba pokoi: 5,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: 797600629
e-mail: [email protected]

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892358
  • Data publikacji: 14 maja 2026 18:40 (1 dzień temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5