• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 5 pokojowe

  • Pokoje5
  • Łazienki3
  • Powierzchnia 133m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 2 116 290 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1997

Opis szczegółowy

Oferta sprzedaży wyjątkowo przestronnego 133,1 mkw. mieszkania znajdującego się na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "Ogrody Jerozolimskie" w dzielnicy Włochy.
Proponowana nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu przy Alejach Jerozolimskich 198. Na osiedle prowadzą dwie drogi wjazdowe, jedna od Al. Jerozolimskich, druga zaś od ul. Kleszczowej. Przy każdym z wjazdów znajduje się portiernia.
Mieszkanie będące przedmiotem oferty znajduje się w budynku z 1997r., który poddany został pracom remontowym, w tym m.in. : odświeżona została elewacja, ocieplony strop. Jego niezwykle przemyślany rozkład zadowoli nawet najbardziej wymagających.
Na mieszkanie składają się :
- przestronny salon z kominkiem oraz wyjściem na oszklony balkon,
- kuchnia otwarta na salon,
- 3 duże sypialnie,
- łazienka z wanną,
- łazienka z prysznicem,
- pralnia,
- hol
Łączna powierzchnia wraz z pomieszczeniami przynależnymi (piwnica 1,7 mkw.) wynosi 134,8 mkw. Do mieszkania przynależą również 2 miejsca postojowe w garażu w cenie 70 000 PLN/szt.
Podsumowanie kosztów:
mieszkanie 133,1 mkw.: 2 116 290,00 PLN
piwnica 1,7 mkw.: 27 030,00 PLN
2 miejsca postojowe: 140 000,00 PLN
Łącznie: 2 283 320,00 PLN
Mieszkanie po wykonaniu remontu i dostosowaniu do własnych potrzeb będzie cieszyło swą przestronnością i charakterem. Nieruchomość jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi szukających spokoju i przestrzeni, jak i dla rodzin z dziećmi
Dodatkowe zalety mieszkania:
atutem jest lokalizacja zaledwie 7,6 km od ścisłego Centrum, jak też rozwinięta komunikacja autobusowa oraz kolej:
- autobus: 127, 129, 178, 189,191, 228, 517, 401, 187, N01 oraz N85,
- kolej: PKP Warszawa Włochy.
- Lotnisko Chopina – 5,5 km
Nieopodal osiedla znajdują się piękne parki: Park Cietrzewia, Park Kombatantów, Stawy Koziorożca i przestrzeń rekreacyjna FORT V - Włochy, gdzie można spokojnie spacerować oraz odpocząć po ciężkim dniu.
W niedużej odległości znajdują się: Przedszkola prywatne i państwowe, Szkoły Podstawowe, Liceum, Centra handlowe, m. in.: Makro Cash & Carry, E-Leclerc, Castorama, Black Red White. Po przejechaniu zaledwie 3,9 km dotrzemy do Atrium Reduta czy C.H. Blue City, gdzie odnajdziemy zarówno sklepy spożywcze, odzieżowe, ale również kina, sale fitness, apteki, drogerie i wiele innych. Tuż obok Park Szczęśliwicki.
Służba zdrowia:
Zakład opieki zdrowotnej zlokalizowany jest przy ul. Cegielnianej, C.H. Blue City – Enel-med
Komunikacja samochodowa:
Osiedle znajduje się tuż przy dwóch drogach wylotowych z Warszawy: Al. Krakowska oraz Aleje Jerozolimskie.
Komunikację usprawniają ul. Nowolazurowa oraz Południowa Obwodnica Warszawy (S2).
Chętnych zapraszam do kontaktu i na prezentację.
English description:
We are offering for sale an exceptionally spacious 133.1 sq. ft. apartment located on the 2nd floor of a building with an elevator. The apartment is situated in the "Ogrody Jerozolimskie" residential complex in the Włochy district.
The property is located in a gated community at 198 Aleje Jerozolimskie. There are two access roads leading to the complex, one from Aleje Jerozolimskie and the other from Kleszczowa Street. There is a gatehouse at each entrance.
The apartment being offered is located in a building from 1997 that has undergone renovation work, including: a refreshed facade and insulated ceiling. Its exceptionally well-thought-out layout will satisfy even the most demanding buyers.
The apartment consists of:- a spacious living room with a fireplace and access to a glassed-in balcony,
- a kitchen open to the living room,
- 3 large bedrooms,
- a bathroom with a bathtub,
- a bathroom with a shower,
- a laundry room,
- a hallway. The total area, including ancillary rooms (basement: 1.7 sq. m.), is 134.8 sq. m. The apartment also includes 2 parking spaces in the garage at a price of 70,000 PLN each.
Cost summary:
apartment 133.1 sq. m.: 2,116,290.00 PLN;
basement 1.7 sq. m.: 27,030.00 PLN
2 parking spaces: PLN 140,000.00
Total: PLN 2,283,320.00
Once renovated and adapted to your needs, the apartment will delight you with its spaciousness and character. The property is an excellent choice for those seeking peace and space, as well as for families with children
. Additional advantages of the apartment:
a key asset is its location just 7.6 km from the city center, as well as well-developed bus and rail connections:
- bus: 127, 129, 178, 189, 191, 228, 517, 401, 187, N01, and N85;
- train: PKP Warszawa Włochy.
- Chopin Airport – 5.5 km
Near the housing estate, there are beautiful parks: Cietrzewia Park, Kombatantów Park, Koziorożca Ponds, and the FORT V - Włochy recreational area, where you can take a peaceful walk and relax after a hard day.
Within a short distance, you’ll find: private and public preschools, elementary schools, a high school, and shopping centers, including Makro Cash & Carry, E-Leclerc, Castorama, and Black Red White. Just 3.9 km away, you’ll find the Atrium Reduta and Blue City shopping centers, where you’ll discover grocery and clothing stores, as well as movie theaters, fitness centers, pharmacies, drugstores, and much more. Right next to Szczęśliwicki Park.
Healthcare:
The healthcare facility is located on Cegielniana Street, Blue City Shopping Center – Enel-med
Car access:
The neighborhood is located right next to two major roads leading out of Warsaw: Krakowska Avenue and Aleje Jerozolimskie.
Access is further improved by Nowolazurowa Street and the Warsaw Southern Bypass (S2).
If you’re interested, please feel free to contact me to schedule a viewing.

Podstawowe Cena za mkw. : 15 900,00 PLN Stan lokalu : Do częściowego remontu
Pomieszczenia Typ mieszkania : Mieszkanie Salon : 1 mkw. Kuchnia : Otwarta Liczba łazienek : 3 Garderoba : Nie
Powierzchnia dodatkowa Liczba tarasów : 1 Piwnica : Tak Komórka : Nie Ogród : Nie
Media i wyposażenie Ogrzewanie : Gazowe, Ciepła woda : Wodociąg miejski, Gaz : Nie
Miejsca parkingowe Garaż : 2
Budynek Rok budowy : 1997 Stan budynku : Bardzo dobry Materiał : Cegła Liczba pięter : 3 Winda : Tak Udog. dla niepełnosprawnych : Nie
Opis Wyposażenie kuchni : Kuchenka elektryczna, Lodówka, Meble, Okap, Piekarnik, Zlewozmywak, Zmywarka, Wyposażenie łazienek : Grzejnik drabinkowy, Prysznic, Umywalka, Wanna, WC,
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891172
  • Data publikacji: 14 maja 2026 12:22 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 3
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ochota ,
Joanna Rzepczak

Joanna Rzepczak

+48XXXXXX215
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Ochota

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15891172

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 116 290 PLN

15 912 zł/m2
Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Joanna Rzepczak

+48224524215

Główne cechy:

  • Powierzchnia 133m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 3
  • Rok budowy 1997

Opis - Mieszkanie

Na mieszkanie składają się :
- kuchnia otwarta na salon,
- 3 duże sypialnie,
- łazienka z wanną,
- łazienka z prysznicem,
- pralnia,
- hol
Podsumowanie kosztów:
mieszkanie 133,1 mkw.: 2 116 290,00 PLN
piwnica 1,7 mkw.: 27 030,00 PLN
2 miejsca postojowe: 140 000,00 PLN
Łącznie: 2 283 320,00 PLN
Dodatkowe zalety mieszkania:
- kolej: PKP Warszawa Włochy.
- Lotnisko Chopina – 5,5 km
Służba zdrowia:
Komunikacja samochodowa:
Chętnych zapraszam do kontaktu i na prezentację.
English description:
- a kitchen open to the living room,
- 3 large bedrooms,
- a bathroom with a bathtub,
- a bathroom with a shower,
- a laundry room,
Cost summary:
apartment 133.1 sq. m.: 2,116,290.00 PLN;
basement 1.7 sq. m.: 27,030.00 PLN
2 parking spaces: PLN 140,000.00
Total: PLN 2,283,320.00
. Additional advantages of the apartment:
- train: PKP Warszawa Włochy.
- Chopin Airport – 5.5 km