- Nieruchomości woj. Mazowieckie
Lokal Komercyjny lokal biurowy
- Pokoje1
- Łazienki-
- Powierzchnia 144m2
- Rodzaj Lokal biurowy
- Cena 48 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy2005
Opis szczegółowy
Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 29-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. XXXXX117, mail: Adres email ukryty)
-----------Bez prowizji od Najemcy---------
Unikalny koncept łączący w sobie zalety prywatnego biura wysokiej jakości, z możliwością korzystania z otwartej przestrzeni coworkingowej, w ramach jednej umowy.
Wygodny system oparty na stałej miesięcznej opłacie za każdego pracownika.
Można z łatwością kształtować wielkość zespołu, w zależności od aktualnych potrzeb i sytuacji biznesowej.
Podział powierzchni zależy od preferencji Najemcy: może to być zarówno open space, jaki i gabinety, z indywidualnym aneksem kuchennym, budkami telefonicznymi i magazynkiem.
Przestrzeń przyjazna dla osób niepełnosprawnych.
Płatność za biuro jest uzależniona jest od ilości pracowników i wynosi 1500 PLN netto za jedną osobę.
Umowa na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
7 kredytów na osobę do wykorzystania na wynajem sal spotkań.
Abonament parkingowy: 450 PLN netto/mies.
Spersonalizowaną ofertę najmu, klient otrzymuje po obejrzeniu powierzchni serwisowanej.
W ramach opłaty miesięcznej Najemca otrzymuje:
- w pełni umeblowane biuro z dostępem do powierzchni wspólnych (duża kuchnia, duża sala spotkań),
- wifi: oddzielna sieć LAN
- serwis sprzątający
- wszystkie media
-wszystkie usługi towarzyszące są zawarte w cenie (sprzątanie, usługi IT, drukowanie, itp.).
A także: 7 kredytów na osobę do wykorzystania na wynajem sal spotkań.
Abonament parkingowy 450 PLN netto/miesięcznie,
Zalety lokalizacji:
Bardzo dobry dostęp do środków transportu publicznego, zarówno autobusów i tramwajów na ul. Marynarskiej oraz Wołoskiej, jak i znajdujących się niedaleko stacji Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckiej Warszawa Służewiec oraz metra Wilanowska.
Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %
Zdjęcia pokazują ogólny standard budynku.
Polecam i zapraszam na spotkanie w celu obejrzenia lokalu
Jeśli poszukują Państwo powierzchni o innym metrażu lub w innej lokalizacji prosimy o kontakt:
tel. XXXXX117
e-mail: Adres email ukryty ;
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:
Adres www ukryty
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890059
- Data publikacji: 12 maja 2026 23:37 (2 godzin temu)
- Liczba pokoi: 1
- Piętro: 3 / 8
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Mokotów
nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15890059
48 000 PLN
333 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 144m2
- Pokoje 1
- Rok budowy 2005
Opis - Lokal biurowy
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])
-----------Bez prowizji od Najemcy---------
Przestrzeń przyjazna dla osób niepełnosprawnych.
Abonament parkingowy: 450 PLN netto/mies.
W ramach opłaty miesięcznej Najemca otrzymuje:
- wifi: oddzielna sieć LAN
- serwis sprzątający
- wszystkie media