• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 62.3m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 730 000 PLN
  • Miasto-
  • Rok budowy1977

Opis szczegółowy

Sprzedam bezpośrednio 3- pokojowe mieszkanie o pow. 62,3 m2 (dawne M6) na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku (z 1977r.) na osiedlu Niedźwiadek w W-wie Ursusie. Mieszkanie słoneczne , dwustronne składa się z :
- salonu o pow. 25 m2,
- pokoju średniego o pow. 15 m2 + balkon
- pokoju małego o pow. 7 m2,
-oddzielnej widnej kuchni o pow. 7 m2,
- łazienki,
- WC (oddzielne),
- przedpokoju,
Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie do zamieszkania (od zaraz ).
Ekspozycja okien na wschód (mały pokój i kuchnia w pełni wyposażona) i zachód ( salon i średni pokój : z żaluzjami zewnętrznymi ).
Blok po termomodernizacji , wymianie instalacji wodno- kanalizacyjnej , gazowej i centralnego ogrzewania z grzejnikami.
Mieszkanie posiada Świadectwo Charakterystyki Energetycznej.
Mieszkanie w zielonej i cichej lokalizacji. W pobliżu szkoły, kościół, przychodnie służ. zdrowia, przedszkola , pasaż, liczne sklepy
( 3 Biedronki, Kaufland ), usługi, punkty gastronomiczne, paczkomaty, basen . Blisko stacja kolejowa PKP/SKM (pieszo 4 min) z dojazdem do centrum W-wy 20 min oraz alternatywny dojazd za pośrednictwem ZTM ( blisko przystanki autobusowe i pętla autobusowa) do wszystkich dzielnic W-wy.
Pośrednikom dziękuję.
Telefon kontaktowyXXXXX392



Kontakt:
Krystyna i Jan CHOJNACCY
tel: XXXXX392



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 9861/3186/OMS
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15257354
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ursus, Zagłoby ,
AMK Portal

Krystyna i Jan CHOJN...

+48XXXXXX392
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.