• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 47m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 2 200 PLN
  • Miasto-
  • Rok budowy2000

Opis szczegółowy

Dwupokojowe mieszkanie 47m2 w budynku z 2000 roku na ul. Abrahama. Widna kuchnia w aneksie, łazienka z wc i wanną, przedpokój, duży balkon wychodzący na patio, ochrona, podziemny garaż (z garażu wjazd windą bezpośrednio pod drzwi mieszkania).
W bliskiej odległości centrum handlowe Promenada, sklepy, basen, kino,.
Przystanek autobusowy znajduje się 50m od bloku. W budynku na parterze jest apteka, bank, mały barek ze smaczną polską kuchnią, kawiarnia, foto usługi, notariusz, gabinet dentystyczny, jubiler, filia PZU.
Budynek sąsiaduje z dużą przychodnią zdrowia, bardzo blisko znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole oraz place zabaw dla dzieci, 300 m do jeziorka Balaton




Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, ma charakter informacyjny.
Jako agencja nieruchomości za nasze usługi pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 13748536
  • Data publikacji: 9 kwietnia 2025 02:30 (8 dni temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 6 / 6

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
Beata Gryglas

Beata Gryglas

+48XXXXXX054
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.