• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 698

15097154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia! Powiśle - genialna lokalizacja, słoneczne, ciche! 9732501 15097154 Słoneczne mieszkanie na Warszawskim Powiślu! Fantastyczna lokalizacja, dookoła zieleń, parki, bardzo dobrze skomunikowane. Fajny rozkład, kuchnia z oknem, łazienka z oknem, czyste, cisza. Idealne dla singla lub pary! Blisko nad Bulwary Wiślane i do c...

Warszawa (Śródmieście), Okrąg 6c

2 950 PLN (80 zł/m2)

2
1
37 m2
-
14124044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowy apartament koło Galerii Mokotów 2439162 14124044 Directly Luxus apartment in Mokotów, next to Mokotów BestMall. Very good location, in the area of Mokotów centers, institutions, in the calm area. New building with the parking place in the underground. Great design. Ready to be rented. Great for 1 ...

Warszawa (Mokotów), ul. Obrzeżna

3 900 PLN (81 zł/m2)

2
1
48.2 m2
2015
15847943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie, Wola , ul. Nowolipie 26925713 15847943 Do wynajęcia przestronne, świeżo wykończone , wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m2, składające się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane (kanapa, szafy, stoły) oraz wyposażone w sprzęt AGD (pralka, płyta gazowa). Świetna lokaliz...

Warszawa (Wola), ul. Nowolipie 25

2 700 PLN (90 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15822525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650608 15822525 Dom posadowiony na działce ( 2250m 2 ) w doskonałej lokalizacji Konstancina. Poziom zero to przestronny hall (21m 2 ) . salon ( ca 30 m2) z wyjściem na taras i ogród, kuchnia. W drugiej części zupełnie nie zależne dwa pokoje,garderoba i łazienka.(...

Konstancin-Jeziorna (Skolimów), Deotymy

4 500 000 PLN (9 000 zł/m2)

8
1
500 m2
1999
15830087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 33 m2 26662966 15830087 Oferta sprzedaży obniżona. Domofon, miejsce postojowe na terenie podwórka. Brama wjazdowa zamykana na pilota. Dobra komunikacja miejska, sklepy osiedlowe, szkoła podstawowa i liceum, Park Planty, Stadion „BRONI “, blisko Centrum handlowe ( Lidl, Med...

Radom (Młodzianów), ul. Młodzianowska

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
1959
15816075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 115,62 m², oferta nr E2 26568676 15816075 Dom parterowy o metrażu 115,62 m² zlokalizowany w Marysinie. Inwestycja mieszkaniowa budowana przez firmę Peko House Komosa pod adresem Purpurowa w Marysinie. Na terenie osiedla domów zaplanowano udogodnienia: pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe. W b...

Marysin, ul. Purpurowa

1 290 000 PLN (11 157 zł/m2)

5
-
115.62 m2
-
15816044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 115,62 m², oferta nr E1 26568672 15816044 Nowy dom na sprzedaż parterowy o wielkości 115,62 m² położony w Marysinie. Inwestycja realizowana przez dewelopera Peko House Komosa pod adresem Purpurowa w Marysinie. Na terenie osiedla domów zaplanowano udogodnienia: pompa ciepła, ogrzewanie podło...

Marysin, ul. Purpurowa

1 290 000 PLN (11 316 zł/m2)

5
-
114 m2
-
15816017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 118,25 m², oferta nr D1 26568671 15816017 Dom parterowy o metrażu 118,25 m² zlokalizowany w Marysinie. Inwestycja mieszkaniowa budowana przez firmę Peko House Komosa pod adresem Purpurowa w Marysinie. Na terenie osiedla domów zaplanowano takie udogodnienia jak: pompa ciepła, ogrzewanie podł...

Marysin, ul. Purpurowa

990 000 PLN (8 372 zł/m2)

1
-
118.25 m2
-
15816016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 117,58 m², oferta nr C2 26568669 15816016 Nowy dom na sprzedaż parterowy o powierzchni 117,58 m² położony w Marysinie. Inwestycja realizowana przez dewelopera Peko House Komosa przy ulicy Purpurowa w Marysinie. Na osiedlu domów zaplanowano udogodnienia: ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła. W...

Marysin, ul. Purpurowa

1 190 000 PLN (10 121 zł/m2)

5
-
117.58 m2
-
15815069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 117,74 m², oferta nr C1 26567700 15815069 Dom parterowy o wielkości 117,74 m² zlokalizowany w Marysinie. Inwestycja mieszkaniowa budowana przez firmę Peko House Komosa pod adresem Purpurowa w Marysinie. Na terenie osiedla domów zaplanowano takie udogodnienia jak: pompa ciepła, ogrzewanie po...

Marysin, ul. Purpurowa

1 150 000 PLN (9 767 zł/m2)

5
-
117.74 m2
-