• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 363

15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
13623997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje Tarchomin (pętla Nowodwory) 1928297 13623997 Bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, na Warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, niedaleko wałów Wiślanych i pętli autobustramwaj Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w budynku z 2005r, na zamkniętym...

Warszawa (Białołęka), ul. Stanisława Barei

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15775567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25681065 15775567 Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu przestronne i komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 97 m², zlokalizowane przy ul. Bohdanowicza 7 w Warszawie, w dzielnicy Ochota os. Rakowiec...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (54 zł/m2)

3
1
97 m2
2008
15871588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27471051 15871588 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m², położone w świetnej lokalizacji przy ulicy Okopowej 18, (obok Ronda Kercelak, 5 min tj. 2 przyst...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (85 zł/m2)

3
1
46 m2
1967
15871329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | 64 m² | 2 balkony | garaż | Sulejówek 27465363 15871329 INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Sulejówek al. Józefa Piłsudskiego 76A, gmina Sulejówek, pow. mińskiMetraż: 64,33  m2Piętro: 14Rok budowy: 2012Winda: TakStan prawny: Pełna własność z KWCena: 3 800 PLN mc.Czynsz: 550 PLN mc.( woda ciepła, zimna, ogrzewa...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

3 800 PLN (59 zł/m2)

3
1
64 m2
2012
15888725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27821484 15888725 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym:- 5 minut ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15876938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje z klimatyzacja i garażem 27558772 15876938 Nowoczesne 3 pokoje 2 łazienki klimatyzacja 2 miejsca garażoweZamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m² w nowoczesnym apartamentowcu na Skoroszach. To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę i funkcjo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (66 zł/m2)

3
2
80 m2
2022
15866366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i sypialnia, blisko metro 27319893 15866366 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 810 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Dantego Alighieri, Bielany Wawrzyszew.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 3100 zł + 800 zł czynsz administracyjny i zaliczki na medi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (72 zł/m2)

2
-
43 m2
1975
15834535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26715340 15834535 Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 maja ! w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzielną zamykaną i ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 PLN (83 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15771184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25573255 15771184 Opis: Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rembertowa, w pobliżu Akademii Sztuki Wojennej. Mieszkanie jest w pełni umebl...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (70 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15894123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27925643 15894123 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 41 m². Znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku . Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i w pełni wyposażone w meble oraz niezbędne sprzęty: pralka,...

Lesznowola (Zamienie) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 400 PLN (83 zł/m2)

2
-
41 m2
2025