• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 30

15865533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27302830 15865533 Do wynajęcia funkcjonalne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 27 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Ursusa, przy ul. Tomcia Palucha 17.Opis mieszkania:Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z wnęką ku...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
1
27 m2
2001
15647506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23232086 15647506 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Warszawa Ursus, ul. Edwarda HabichaZapraszam do wynajęcia komfortowego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.Mieszkanie idealnie sprawdzi s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
2023
15888783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27825389 15888783 Przedstawiamy ofertę - komfortowej kawalerki w budynku z 2020 roku przy ul. Dzieci Warszawy 36 w dzielnicy Ursus Skorosze. To idealna propozycja dla singla. Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, w którym znajdziesz wygodną sofę, szafę w zabud...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (95 zł/m2)

1
1
22 m2
2020
15859397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27167726 15859397 ~CENA WYNAJMU 3400 zł z czynszem do wspólnoty!~Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na parterze na osiedlu strzeżonym przy. ul Dzieci Warszawy 15E. Lokalizacja: Warszawa Ursus (Skorosze). Osiedle budowane przez dewe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (76 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15879184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27610729 15879184 *CZYNSZ DO WSPÓLNOTY W CENIE NAJMU!Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa Czechowicza. Blok monitorowany, osiedle zamknięte. Bardzo dobra lokal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (85 zł/m2)

2
1
40 m2
1997
15879102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27608115 15879102 Do wynajęcia mieszkanie położone w Ursusie na osiedlu Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej. Lokal o funkcjonalnym układzie, dwustronny, dzięki czemu jest dobrze doświetlony.Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, balkonu, widnej kuchni, przedpoko...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15878387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem –Ursus 27595232 15878387 Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.Mieszkanie o po...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
1
52 m2
2018
15818948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i sypialnia, klimatyzacja, garaż 26613960 15818948 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 46 m2, piętro 46 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Silnikowej, Ursus Szamoty.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 3300 zł + 750 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (72 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15797491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje z oddzielną kuchnią 26147326 15797491 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 29m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Herbu Oksza, Ursus Szamoty.Idealne dla singlasingielki, pary, studentów lub grupy przyjaciół. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3900 zł + 300 zł c...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (134 zł/m2)

2
-
29 m2
2025
15871302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje, pierwszy najemca, przy kolei 27464001 15871302 Oferta wynajmu mieszkania w Ursusie - blisko stacji kolejowej - szybki dojazd do centrum miasta i ważnych miejsc pracy. Mieszkanie nie było wcześniej wynajmowane. Wykończenie i wyposażenie lokalu zostało wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły.Ukł...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (89 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15888787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27825385 15888787 Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe położone w dzielnicy Ursus Skorosze przy ul. Składkowskiego 3, z jednym miejscem parkingowym w hali garażowej pod budynkiem w cenie.  Lokal umeblowany i wyposażony w sprzęty AGD, składa się z: salonu z wyjściem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (60 zł/m2)

4
1
77 m2
2011
15868502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27383021 15868502 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę czteropokojowego mieszkania w budynku z 2018 roku, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku, a do dyspozycji najemcy jest miejsce parkingowe w hali garażowej ora...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (46 zł/m2)

4
2
92 m2
2018