• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 27

15889838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862437 15889838 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym, położone na warszawskim Zaciszu przy ul. Lewinowskiej.Mieszkanie o powierzchni 43 m² znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, kameralnym budynku z ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43 m2
2005
15858652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokoje niedaleko metra 27152869 15858652 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58m2, piętro 27 z windą, w budynku z 1977r. przy ul. Goworowskiej, Targówek, Bródno.Po remoncie. Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 3700 zł + 800zł czynsz ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
58 m2
1977
15649550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne trzy pokoje z balkonem, garaż 23296244 15649550 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 64m2, piętro 24 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Toruńskiej, Targówek, Bródno.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 4700 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kauc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (73 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15820457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje z balkonem blisko metra 26616996 15820457 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 73m2, piętro 23 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Malborskiej, Targówek Bródno.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4200zł + 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media 500 zł. Wymagana kaucja 5900 zł.Wygodna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (58 zł/m2)

3
-
73 m2
2010
15877832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tania kawalerka z msc. postojowym 27579186 15877832 Na wynajem przestronna kawalerka dla pracującej pary lub singla. Mieszkanie na Targówku Zacisze (ul. Wyspowa 14 ) na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z miejscem postojowym na terenie osiedla. Czynsz najmu 2 200 zł + czynsz administracyjny około 600 z...

Warszawa (Targówek), Wyspowa

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2004
15853326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pok Bródno METRO 27047845 15853326 Komfortowe 2 pok. mieszkanie po remoncie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania, blisko pętli autobusowej oraz stacji METRA.Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku, skąd rozpościera się spektakularny widok na Warszawę. Nieruchomość...

Warszawa (Targówek), Chodecka

2 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
40 m2
1971
15859148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1 pok METRO 27164674 15859148 Do wynajęcia 1 - pokojowe przestronne, z dużymi oknami oraz balkonem, mieszkanie o powierzchni 30.30 m2. Mieszkanie znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez windy. Budynek z 1998r. Składa się z ustawnego, funkcjonalnego poko...

Warszawa (Targówek), Ks. Piotra Skargi

2 500 PLN (83 zł/m2)

1
1
30 m2
1998
15890648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27882882 15890648 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15ASą mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany, wycyklinowane podłogi i zapach czystości sprawiają, że to wnętrze daje p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (60 zł/m2)

3
1
55 m2
2003
15862419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27226386 15862419 Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone przy ul. Kondratowicza na warszawskim Targówku. Lokal idealny dla singla lub pary ceniących wygodę i szybki dostęp do centrum miasta.Mieszkanie składa się z przestronn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
50 m2
1990
15875071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27525465 15875071 Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle funkcjonalne mieszkanie z dużym balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (58 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15877617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574764 15877617 Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej.Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu i wypoczynku.Oddzielna kuchnia z oknem oraz stołem, w pełni wyposażona w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15873155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tergówek/Metro/Balkon 27513055 15873155 Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powierzchnię składają się:- dwa oddzielne pokoje,- salon z wyjściem na balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (59 zł/m2)

3
1
54 m2
1980