• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Komorska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Komorska

Znaleźliśmy 1,243 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15869946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27412073 15869946 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na Bliskiej Woli, w cichej i spokojnej okolicy, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o pow.42 mkw, składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, oddzielnej sypialni, łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (81 zł/m2)

2
1
42 m2
2020
15872145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27486003 15872145 Do wynajęcia od maja kawalerka- Bielany ul Marymoncka. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub pary . Obszerny pokój dzienny, przytulny i ciepły. W pokoju kanapa, szafa w zabudowie, stolik z 4 krzesłami, telewizor. Z pokoju wyjście na spory b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
1
28 m2
1958
15875071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27525465 15875071 Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle funkcjonalne mieszkanie z dużym balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (58 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15888937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74 27832484 15888937 Szukasz komfortowego azylu w samym sercu tętniącej życiem Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajem oferujemy eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone przy ul. Nowogrodzkiej 74. To jedna z najbardziej prestiżowych loka...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (109 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15862996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27237208 15862996 Idealne dla młodej pary lub osób szukających pierwszego, komfortowego lokum w dynamicznej części Warszawy. To mieszkanie na wynajem oferuje doskonałe warunki do życia i pracy, łącząc nowoczesny design z funkcjonalnością, w otoczeniu miejskich udogodn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (78 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15846144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Złota 44 | 110 m² | 36 piętro | widok na PKiN 26877059 15846144 Luksusowy apartament na wynajem Złota 44 110 m² 36 piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikonicznego wieżowca Złota 44 - najbardziej prestiżowego adresu mieszkaniowego w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 000 PLN (264 zł/m2)

3
2
110 m2
2017
15888023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27799832 15888023 Do wynajęcia funkcjonalne, bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią (z małym oknem). Lokal jest czysty, dobrze utrzymany i gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu znajduje się dużo miejsca do przechowywania, co zapewnia wygodę c...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (80 zł/m2)

2
1
35 m2
1963
15798231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26165680 15798231 Do wynajęcia luksusowy 3-pokojowy apartament Premium w odnowionej kamienicy w samym sercu Powiśla.Apartament świeżo po remoncie, wykończony z najlepszej klasy materiałów w tym marmury i kryształy. Zaprojektowany w stylu czarno-białego glamour zachwyc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (117 zł/m2)

3
2
81 m2
1936
15862125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki standard | wyremontowane | zielona okolica 27222468 15862125 Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje się na Pradze-Południe przy ulicy Żupniczej. Do mieszkania przynależy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 299 PLN (67 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15887721 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791808 15887721 Nowoczesny świeżo wykończony apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku Chronos z całodobową recepcją- w samym centrum biznesowej Warszawy.Został zaprojektowany przez architekta i wykończony w minimalistycznym, nowoczesnym stylu z wykorzystanie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (129 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15885072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka | Browary Warszawskie | od zaraz 27716683 15885072 OFERTA NAJMU - KAWALERKA 31 m² WARSZAWA, UL. WALICÓW 19Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m², położona w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy.Mieszkanie przeszło generalny remont rok temu, dzięki czemu jes...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (94 zł/m2)

1
1
31 m2
1964
15867858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27355014 15867858 Więcej informacji pod numerem 884-884-187.Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Racławickiej położone na 2 piętrze w 5-piętrowej kamienicy.Mieszkanie o łącznej powierzchni 50,44 m2 składa się z:- dużego, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
50.44 m2
1956