• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Radzymin Słowackiego Juliusza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słowackiego, Radzymin i Juliusza

Znaleźliśmy 1,379 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Mazowieckie

15888150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803554 15888150 Do wynajęcia nowoczesny apartament w budynku Comfort City przy ul. Dionizosa.Układ jest następujący; pokój z kuchnia w aneksie o powierzchni 17m2 z wyjściem na balkon 8m2 , oddzielna sypialnia- 11.4m2; łazienka- 3.2m2 hol-3.6m2. Lokal w pełni urząd...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (74 zł/m2)

2
1
35.2 m2
2025
14610938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 149529 14610938 Do wynajęcia nowoczesny 2 pokojowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony z balkonem i garażem- Zaborowska nr 3.Układ jest następujący: duży pokój -18,5m2 połączony z otwartą kuchnią -8.91m2 oraz otwarte wejście do pokojumiejsca do pracy -8.91m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
62 m2
2010
15878387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem –Ursus 27595232 15878387 Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.Mieszkanie o po...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
1
52 m2
2018
15893687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27916202 15893687 Żoliborz 2 pokoje z balkonem i zielonym widokiem cegła parking Adres : ul. Broniewskiego 6 RÓG POPIEŁUSZKI Są mieszkania, które po prostu są – i są takie, do których chce się wracać. To należy do tej drugiej kategorii. Na wynajem jasne miesz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (80 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15848573 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalna, nowa kawalerka | garaż w cenie 26944325 15848573 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki położonej przy ul. Słonecznej 3A w Markach. Mieszkanie znajduje się na 8., ostatnim piętrze budynku z windą, co zapewnia prywatność oraz brak sąsiadów nad lokalem. Lo...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 600 PLN (100 zł/m2)

1
1
26 m2
2025
15844275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828749 15844275 Do wynajęcia w świetnej lokalizacji, przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 mkw, położone na parterze w wielolokalowym budynku z lat 70. XX wieku. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Ochota, części Szczęśliwice &ndas...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
1972
15888784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27825387 15888784 Przedstawiamy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w eleganckim budynku oddanym do użytku w 2021 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość udogodnień. Wnętrze o powierzchni 42 m składa się z przes...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
2021
15867834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27352769 15867834 Wyjątkowe ! Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w Zamieniu idealne miejsce do zamieszkania od zaraz. Wybudowane w 2025 roku, w stanie idealnym nowym, gotowe do wprowadzenia się, z pełnym wyposażeniem i komfortem. Przestronne wnętrza o łącznej powi...

Zamienie (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

4 300 PLN (81 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15877832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tania kawalerka z msc. postojowym 27579186 15877832 Na wynajem przestronna kawalerka dla pracującej pary lub singla. Mieszkanie na Targówku Zacisze (ul. Wyspowa 14 ) na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z miejscem postojowym na terenie osiedla. Czynsz najmu 2 200 zł + czynsz administracyjny około 600 z...

Warszawa (Targówek), Wyspowa

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2004
15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15892256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z ogrodkiem nad rzeką. 27897943 15892256 Najem okazjonalny. Bez zwierząt.Nowoczesne budownictwo. Ul. Sukienna w Nowym Dworze Mazowieckim.Apartament umeblowany i wyposażony. Składa się z: pokoju z wyjściem na ogród, aneksu kuchennego w pok. oraz łazienki.Okolica niskich nowych budynków położ...

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sukienna

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
1
29 m2
2018
15754097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25226333 15754097 Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Lazurowej – w dynamicznie ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (53 zł/m2)

3
1
75 m2
1977